گیفت کارت
گیفت کارت

نسخه بتا Tom Clany’s Rainbow Six Siege تا 1 اکتبر تمدید شد

۴ مهر ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۷

نسخه بتا بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege دیروز منتشر شد و تعداد زیادی از کاربران در مورد اینکه کد نسخه بتا آن‌ها کار نمی کرد ناراضی بودند. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

همانطور که اعلام شد تعداد از کد‌ها کار نمی‌کردند این مسئله باعث شد تا یوبیسافت به سرعت دست به کار شود و این مشکل را حل کند. این مسئله باعث شد تا یوبیسافت برای اینکه رضایت کاربران خود را جلب کند نسخه بتا بازی را تا 1 اکتبر (9 مهر) تمدید کند. این کار یوبیسافت با استقبال خوب کاربران روبه‌رو شد. شما را به خواند پستی در این مورد دعوت می‌کنم:

کسانی که دسترسی به نسخه بتا را داشتند از این نسخه راضی بودند و این یک خبر خوب برای ما است. ما خواستار بازخورد خوب کاربرانمان و ثبات سرور ها بودیم و در حال حاضر در حال بهبود بیشتر سرورهایمان می‌باشیم. با توجه به وضعیت فعلی ما تصمیم گرفتیم تا نسخه بتا بازی را تا پنجشنبه 1 اکتبر تمدید کنیم.

همچنین در ادامه گفتند که در حال حاضر به روش های مختلف در حال توزیع کدهای بیشتری در بین مردم هستند. همچنین یادتان باشد که پوشه اسپم خود را چک کنید چرا که در ادامه پست گفته شد که:

همچنین ممکن است پیام های ما که حاوی کد بتا است در پوشه اسپم شما باشد پس حتما پوشه اسپم خود را چک کنید.

بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege در تاریخ 1 دسامبر (10 آذر) برای Xbox One، PC و Ps4 منتشر می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Dr. Freeman گفت:

  خاطرات خوبی با نسخه های Lockdown و وگاس دارم…خیلی سبک شوتر تاکتیکی رو دوست دارم و بازی محبوبم تو این سبک SWAT بود…لذتی که تو چیدن برنامه و تاکتیک برای ورود به تک تک اتاق ها و مناطق هر مرحله وجود داره تو هیچ سبک دیگه ای نیست…خیلی لذت بخشه وقتی میتونی قبل از شروع هر ماموریت به اطلاعاتی که در اختیارت قرار میگیره (از طریق سیستمی مثل Briefing یا چیزی شبیه این) فکر کنی و بر اساس اون اطلاعات سلاح ها و گجت های خودت و افرادت رو انتخاب کنی…کلا از بازی ای که برای درست رد کردن مراحلش به صبر و حوصله نیاز داشته باشه خیلی خوشم میاد و بر عکس بازی هایی که صرفا باید بکشی و بری رو چندان نمی پسندم…یه مثال عالی تو این زمینه دارک سولز 2 بود (البته تمام این سری همین ویژگی رو دارن) که برای تک تک موجودات باید با فکر و حوصله برنامه بچینی و به قول معروف نباید بی گدار به آب بزنی…همین وقفه ای که تو روند بازی به خاطر سخت بودن و نیازمند تاکتیک بودن بوجود میاد لذت تجربه بازی هایی مثل سری رین بو رو چندین برابر میکنه و حس لذیذ گیمر بودن رو خیلی خیلی بیشتر میکنه

  0
  0
 • mido-mido گفت:

  امروز اگه خدا بخواد بتا برام باز شد…بعد از 2 روز صبر تا بتونم وارد بشم…با اینکه بازیو پیش خرید کردم…
  این بازی مثه کال اف و بتل نیست که 1 نفره همه رو بتونی بزنی…باید همکاری تیمی توش باشه…

  0
  0
 • دوستانی که بازی رو گرفتن اکنت یوبی رو بگن ادد کنیم 5 نفری بازی کنیم بازی به شدت کار تیمی می خواد

  دیسب یوبی یه مد جدید اضاف کرد همینطوری یه فیلم گرفتم مد جالبی بود http://www.aparat.com/v/0xnvI

  0
  0
 • من پیش خرید کردم بهم کد ندادناصلا اعصابم خورد شده Big Frown Big Frown Big Frown Big Frown Big Frown Big Frown Cry Cry Big Frown Frown Frown Cry Cry

  0
  0