گیفت کارت
گیفت کارت

کارگردان بازی Dead Island 2 به استودیو Guerrilla Games پیوست

۳۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۳

به تازگی مشخص شده است که آقای Bernd Diemer، کارگردان بازی Dead Island 2، توسط استودیو Guerrilla Games، سازنده سری Killzone، استخدام شد. برای اطلاعات بیش‌تر با ما در ادامه‌ی مطلب همراه باشید.

آقای Bernd Diemer این خبر را در صفحه‌ی رسمی خود در توییتر اعلام کرد و گفت که از پیوستن به استودیو Guerrilla Games و کار کردن با آن‌ها بسیار خوشحال و هیجان‌ زده است. هنوز هیچ اطلاعی از موقعیت جدید Bernd Diemer در استودیو Guerrilla Games مشخص نیست؛ اما با توجه به اشاره کردن نام Robosaurs در توییتر، به نظر می‌رسد آقای Diemer نقش مهمی را در بازی Horizon: Zero Dawn خواهد داشت.

بر اساس پروفایل LinkedIn آقای Bernd Diemer، او در سال 2012 به استودیو Yager پیوست و به مدت 4 سال در آنجا مشغول به کار بود. Diemer قبل از آن، به عنوان تولید کننده و مدیر طراحی در استودیو Crytek فعالیت می‌کرد.

حال باید منتظر اخبار بیشتری از کار آقای Bernd Diemer در استودیو Guerrilla Games بمانیم. پیوستن Bernd Diemer به تیم سازنده بازی Horizon: Zero Dawn می‌تواند کمک زیادی به آن‌ها کند. البته Guerrilla Games قبلاً هم افراد زیادی را از استودیو های دیگر برای کار بر روی Horizon: Zero Dawn استخدام کرده بود.

بازی Horizon: Zero Dawn قرار است در سال 2016 میلادی به صورت انحصاری برای کنسول PlayStation 4 منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید