به‌روزرسان 6.85 عنوان‌ Dota 2 معرفی شد

۲۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۰

بعد از یک به‌روزرسانی بزرگ در عنوان Dota 2 که باعث شد این بازی به یک عنوان کاملا جدید تبدیل شود، به‌زودی شاهد اولین تغییرات در نقشه و امکانات برروی این عنوان محبوب هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

بعداز اینکه عنوان Dota 2 به‌وسیله موتور گرافیکی Source 2 مورد تغییرات گرافیکی و ظاهری قرار گرفت، حالا Icefrog خبری مبنی بر انتشار بهینه‌سازی با شماره 6.85 را داده است. تمرکز این به‌روسان بروی متعادل کردن قدرت قهرمان‌ها و رفع باگ‌های بازی است. در این باره Icefrog توضیح می‌دهد:

به‎روز‎رسان جدیدی به‌زودی منتشر خواهد شد که به احتمال زیاد زمان عرضه آن هفته بعد است. همچنین در حال آماده‌سازی بازی برای برگزاری مسابقات پیش رو هستیم. ما تصمیم گرفتیم به‌روزرسان 6.85 را به‌صورت محدود منتشر کنیم تا هر چه زودتر در بازی تغییراتی را اعلام کند؛ اما هدف اصلی ما بهینه‌ساز 6.86 خواهد بود.

لازم به ذکر است که با انتشار این به‌روزرسان قهرمان جدیدی به بازی اضافه نخواهد شد. در ادامه باید به این نکته اشاره کرد که بعد از تورنمنت The International 5 این اولین به‌روز رسانی است که در بازی تغییراتی را ایجاد می‎کند و احتمالاً در مسابقات ESL One New York که در 3-4 اکتبر (11-12 مهر) برگزار خواهند شد، تأثیرات آن را خواهیم دید. هنوز اطلاعات دقیقی از تغییراتی که این بهینه‌ساز در بازی اعمال می‌کند در دست نیست ولی باید دید که پس از انتشار این بروزرسان قهرمان‌های Leshrac ،Gyrocopter ،Undying و Tusk باز هم جز اولین انتخاب‎های بازیکنان خواهند بود، یا خیر!

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید