‌نسخه‌ی PC عنوان Tales of Zestiria بر روی 30 فریم قفل شده است

۲۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۱
Bandai Namco اعلام کرد که فریم ریت نسخه PC عنوان Tales of Zestiria بر روی 30fps قفل شده است. دلیل این کار نیز نمایش بهتر انیمیشن‌ها و حفظ مکانیزم مبارزه‌ها ذکر شده است.
Bandai Namco در این‌باره گفت:
زمان آن رسیده تا درباره‌ی فریم ریت صحبت کنیم؛ همه‌ی نسخه‌های Tales of Zestiria با 30 فریم بر ثانیه اجرا خواهند شد. قبل از اینکه اعتراض کنید، به ما گوش فرا دهید.
سیستم مبارزه‌ همواره جز جدانشدنی گیم‌پلی بوده است. تغییر فریم ریت نتایج مثبتی بر انیمیشن‌ها، سختی بازی و توازن آن و مهم‌تر از همه، مکانیزم مبارزه‌ها دارد. ما با این کار سبب می‌شویم تا بازی باز، بهترین تجربه‌ی ممکن را داشته باشد.

به نظر این همان اتفاقی است که در Final Fantasy: Type-0 HD رخ داد. هر دوی این بازی‌ها انیمیشن‌ها و تجربه‌ی حاصل از بازی را بر فریم ریت فائق آوردند.

به هر حال، این احتمال وجود دارد که سازندگان این عنوان تلاش خود را تا زمان عرضه‌ی Tales of Zestiria به کار بسته و محدودیت فریم ریت این عنوان برداشته شود؛ اما ما درباره‌ی یک بازی کامل صحبت می‌کنیم که قرار است تا برای پلتفرمی دیگر پورت گردد، نه عنوانی که از ساخت آن از صفر آغاز شده باشد. از خط داستانی تا گیم‌پلی آن تکمیل شده است. اما مقداری تلاش بیشتر یارای این را دارد تا مسبب فریم ریت بیشتر گردد.

Bandai Namco اعلام کرد که نسخه PC عنوان Tales of Zestiria قطعا از رزولوشن 4K پشتیبانی خواهد کرد. همچنین پورت جدید این بازی از در سایه‌ پردازی، بافت‌ها و anti-aliasing نسبت به نسخه PS4 برتری دارد.

Tales of Zestiria در سال 2016 برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید