گیفت کارت
گیفت کارت

تصاویر جدیدی از عنوان Sniper: Ghost Warrior 3 منتشر شد | بیداد جزئیات گرافیکی!

۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۷

به‌تازگی تصاویر جدیدی از عنوان مورد انتظار Sniper: Ghost Warrior 3 منتشر شده‌اند که در آن شاهد خودنمایی المان‌های گرافیکی بازی هستیم. برای مشاهده آن‌ها با ما در ادامه خبر همراه باشید.

 استودیو CI Games که همیشه در آثار خود توجه ویژه‌ای به جلوه‌های بصری داشته است، جدیدترین اثر خود را نیز به یکی از زیباترین گرافیک‌ها در میان عناوین شوتر مزین کرده است. به لطف جدیدترین نسخه از موتور گرافیکی قدرتمند CRYENGINE، بازی Sniper: Ghost Warrior 3 از گرافیکی بی‌نقص برخوردار است؛ نورپردازی محیط‌ها، جزئیات سایه‌ها و بازتابش‌ها و کیفیت بافت‌ها، همه و همه عالی به‌نظر می‌رسند. تصاویر منتشر شده جدید نیز، نشان‌دهنده همین مهم هستند. همچنین در آن‌ها، تنوع در اماکن و امکان استفاده از وسایل نقلیه نیز، قابل مشاهده هستند:

وقایع Sniper: Ghost Warrior 3 مربوط به کشمکش‌های امروزی در اروپای شرقی می‌باشد. در بازی جدید، داستان خطی دیگر جایی ندارد و شاهد گیم‌پلی Sand Box مانند در نقشه‌هایی بی‌انتها و وسیع خواهیم بود و این امر به بازی‌کنندگان این انعطاف‌پذیری را می‌دهد که به شیوه‌های متفاوتی مراحل را به انجام برسانند. Sniper: Ghost Warrior 3 در تاریخ ژوئن 2016 میلادی (خرداد 95) برای پلتفرم‌های PlayStation 4/Xbox One/PC عرضه خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید