برای دریافت نسخه آزمایشی Need for Speed ثبت نام کنید

۲۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۵

اگر از طرفداران سری Need for Speed هستید و برای انتشار نسخه جدید این سری لحظه شماری می‌کنید، خبر خوشی را برای شما آماده کرده‌ایم. با توجه به آخرین گزارشات به‌دست آمده، ثبت نام برای دریافت نسخه آزمایشی Need for Speed از هم‌اکنون آغاز شده و تا ۲۵ام سپتامبر ادامه دارد.

متاسفانه نسخه آزمایشی در انحصار کنسول ها (Xbox One و PlayStation 4) خواهد بود و برای رایانه های شخصی در دسترس قرار نمی‌گیرد. نسخه آزمایشی به صورت Closed-Beta است و تا زمان مشخصی به پایان می‌رسد. EA از دریافت کنندگان این نسخه درخواست دارد تا بازیکنان تمامی مشکلات فنی که در بازی مشاهده می‌شود را از طریق بخش “اعلام گزارشات” برای این شرکت ارسال کنند.

EA طی یک بیانیه گفت:

با شرکت در تست بتا شما در آزمایش‌های فنی بازی به تیم Ghost Games کمک خواهید کرد تا تمام مشکلات را برطرف کنند و بازی را برای عرضه بدون مشکل آماده کنند.

برای ثبت نام به این لینک مراجعه کنید.

Need for Speed در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۱۲ آبان ۱۳۹۴) بر روی کنسول های نسل هشتم (PlayStation 4 و Xbox One) و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. هم‌اکنون می‌توانید این عنوان را از طریق Steam ،Xbox Live و PlayStation Network پیش‌خرید کنید تا در هنگام عرضه از مزایای رایگان درون بازی بهره‌مند شوید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید