16 تیم باشگاهی برزیلی جدید به Fifa 16 اضافه شدند

۲۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۱

رقابت بین EA و Konami برای لایسنس کردن تیم‌های لیگ‌های مختلف بسیار شدید شده است و واقعا باید گفت که لایسنس کردن تیم‌ها، تاثر زیادی را بر روی فروش بازی‌ها دارد؛ برای مثال، لایسنس لیگ جزیره در دست EA بوده و یکی از علل فروش کم PES نیز همین لایسنس نکردن تیم‌های این لیگ پرطرفدار بوده است. حال بالاخره EA تصمیم به لایسنس 16 تیم جدید برزیلی برای بازی Fifa 16 گرفت. با گیمفا همراه باشید. 

شما می‌توانید این تیم‌های لایسنس شده را در تصویر زیر مشاهده نمایید. طبق گفته EA، این تیم‌ها با لباس لوگوی اصلی خود در بازی خواهند بود؛ اما برای داشتن نام و چهره درست آنان، نیاز به یک آپدیت دارید. پس اگر مشاهده کردید که نام برخی از بازیکنان به درستی ذکر نشده است، نگران نشوید زیرا EA با یک پچ تمام این نام‌ها را درست می‌کند.

 

سال گذشته، EA و Konami رقابت بزرگی را برای لایسنس این تیم‌های برزیلی داشتند و حالا شما می‌توانید این تیم‌های برزیلی را در Fifa 16 و به صورت کاملا لایسنس شده مشاهده کنید.

لازم به ذکر است که بازی Fifa 16 در تاریخ 22 سپتامبر 2015 (معادل 31 شهریور سال جاری) برای پلتفرم‌های PS4 ،PS3 ،Xbox One ،Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید