Madden 16 پر فروش ترین بازی ماه اوت شد

۲۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۰

NPD که در مورد فروش محصولات مختلف تحقیق کرده و هر ماه گزارشی از عملکرد خود و بازار در فضای مجازی منتشر می‌کند، این ماه نیز گزارشی از دنیای بازی های ویدیویی منتشر کرده است و همانطور که دیروز در گیمفا خواندید، کنسول  Playstation 4 پر فروش ترین کنسول ماه اوت و فروش Xbox One نیز نسبت به ماه اوت سال قبل 26 درصد افزایش داشته است. اگر از بخش سخت افزار بگذریم به این موضوع می‌رسیم که پر فروش ترین بازی ها در ماه اوت چه بوده اند؟ با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

پر فروش ترین بازی در ماه اوت آمریکای شمالی عنوان Madden 16 می‌باشد و در ادامه می‌توانید لیست کامل پر فروش های ماه اوت را مشاهده بفرمایید:

1.) Madden NFL 16
2.) Minecraft
3.) Gears of War: Ultimate Edition
4.) Grand Theft Auto V
5.) Lego: Jurassic World
6.) Rare Replay
7.) Until Dawn
8.) Call of Duty: Black Ops Combo Pack
9.) Batman: Arkham Knight
10.) Call of Duty: Advanced Warfare

هیچ تعجبی ندارد که Madden 16 پر فروش ترین بازی آمریکای شمالی در ماه اوت شود؛ زیرا این ورزش در بین مردم ایالات متحده آمریکا بسیار پر طرفدار است. عنوان Minecraft نیز همیشه یک پای ثابت جدول پر فروش ها است و هر مدت زمانی که از انتشار آن گذشته باشد مهم نیست.

نکته جالب توجه حضور Rare Replay و Gears of War: Ultimate Edition در بین پر فروش ترین های ماه اوت می‌باشد؛ زیرا این عناوین نسخه های بازسازی شده از بازی های اصلی هستند ولی با این وجود کلی طرفدار برای خود دست و پا کرده اند. فروش نرم افزاری در ماه اوت پیشرفت فوق‌العاده ای داشته و به نظر می‌رسد علاقه مردم به خرید دیجیتالی نسبت سال قبل بیشتر شده که شاید به همین دلیل می‌باشد که فروش بازی در خرده فروشی ها با 10 درصد کاهش مواجه شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید