نسخه محدود PS4 با طرح Darth Vadar هم‌اکنون آماده پیش خرید است

۲۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۳

اگر منتظر یک نسخه محدود (Limited Edition) از کنسول PS4 آن هم با طرح شخصیت Darth Vadar بودید و می‌خواستید که درونش بازی Star Wars: Battlefront هم باشد، هم‌اکنون می‌توانید این باندل را پیش خرید کنید؛ البته در صورتی که ساکن ایالت متحده آمریکا باشید. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این کنسول که می‌توان از آن باندل PS4 بازی Star Wars: Battlefront نیز نام برد، در حال حاضر درون سایت‌های GameStop و Amazon برای پیش خرید کردن آماده است؛ خوب است این را هم بدانید که قیمت آن برای ساکنین کشور آمریکا ۴۴۹٫۹۹ دلار اعلام شده است.

این کنسول ۵۰۰ گیگابایتی چیزهای زیادی را میان فروشنده و شما رد و بدل می‌کند. یک کنسول PS4 با طرح Darth Vadar، یک عدد دسته DualShock نقاشی شده، نسخه Deluxe Edition بازی Star Wars: Battlefront و مجوز دانلود رایگان چهار بازی کلاسیک از این سری که شامل Super Star Wars، Star Wars: Racer Revenge، Star Wars: Bounty Hunter و Star Wars: Jedi StarFighter می‌شود، چیزهایی هستند که با خرج ۴۵۰ دلار می‌توانید به دست آورید.

یک باندل معمولی دیگر نیز از این عنوان با کنسول PS4 در سایت‌های GameStop و Amazon موجود است که ۳۹۹٫۹۹ دلار قیمت دارد ولی، PS4 و دسته DualShock آن همان کنترلر و کنسول معمولی با رنگ سیاه هستند.

در پایان شما می‌توانید تصویری از کنسول PS4 را با طرح Darth Vadar مشاهده کنید که شامل DualShock نقاشی شده هم می‌شود.

تصویر مورد نظر:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید