بازی Hardware: Rivals برای PlayStation 4 معرفی شد

۱۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۶

بخش سرگرمی کمپانی سونی امروز به طور رسمی عنوان انحصاری و آنلاین Hardware: Rivals را برای کنسول نسل هشتمی PlayStation 4 معرفی کرد. این بازی مبتنی بر خودرو های مبارزه‌ای می‌باشد و تنها در اروپا عرضه خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تریلر معرفی در ادامه همراه با ما باشید.

این نسخه در اصل یک بازسازی از نسخه‌ای است که در سال ۲۰۰۲ بر روی PlayStation 2 عرضه شد. وظیفه طراحی و توسعه بازی را گروهی جدید بر عهده گرفته و علاوه بر گرافیک ارتقاء یافته‌تر، ویژگی های جدیدی به بازی اضافه شده‌است. از این ویژگی ها می‌توان به کامیون های ارتقاء یافته‌تر نسبت به نسخه اصلی اشاره کرد. همچنین این نسخه نقشه های گسترده‌تر، حالت های جدید و چالش های تازه به ارمغان خواهد داشت.

با توجه به ادعای سازنده این عنوان هر هفته بروزرسانی دریافت خواهد کرد تا مشکلات آن به حداقل برسند که این مهم با توجه به آنلاین بودن بازی کاملا طبیعی است. لازم به ذکر است که این عنوان تنها در قاره اروپا عرضه خواهد شد.

تاریخ انتشار دقیقی برای بازی در نظر نگرفته شده است اما با توجه به حدس و گمان های طرفداران تاریخ عرضه Hardware: Rivals در سال ۲۰۱۶ برنامه‌ریزی شده است.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی را دریافت کنید:

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰p

پخش آنلاین

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید