برخی از ویژگی‌های عنوان FIFA 16 در نسخه نسل هفتمی حضور نخواهند داشت

۱۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۶

با توجه به شواهد موجود، به دلیل محدودیت سخت‌افزاری کنسول‌های نسل هفتم، برخی از ویژگی های جدیدترین نسخه از فرانچایز محبوب FIFA در کنسول های نسل هفتم غایب خواهند بود. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

امروز کمپانی EA با انتشار پستی در وبسایت EASport، به تشریح ویژگی هایی که در تمامی نسخه های عنوان FIFA 16 حضور خواهند داشت و همچنین ویژگی‌هایی که تنها به نسخه های PC و نسل هشتم تعلق می گیرند، پرداخته است.
فهرست این ویژگی ها بسیار زیاد می باشد و ذکر تمامی آن‌ها از حوصله مطلب خارج است. با توجه به این فهرست می توان دریافت بیشتر این ویژگی ها برای اجرا به قابلیت های سخت افزاری که در کنسول های جدید یافت می شوند، نیازی ندارند. اما طبق گفته کمپانی EA، ویژگی های بزرگ این عنوان به دلیل محدودیت سخت افزاری در کنسول های نسل قبل حضور نخواهند داشت. از ویژگی هایی که در نسل قدیم نیز حضور خواهند داشت می توان به تعداد تیم ها، حالت‌های بازی و بهبودهای گیم‌پلی اشاره کرد.
و اما در پایان شما را به مشاهده ویژگی هایی که در انحصار PC و کنسول های نسل هشتم می باشند، دعوت می کنیم:

  • Creation Centre
  • قابلیت شخصی سازی موسیقی ها و شعارها
  • The FIFA Interactive World Cup
  • GameFace
  • اضافه شدن یک تیم گزارش‌گر انگلیسی (Clyde Tyldesley و Andy Townsend)
  • Match Lobbies

با توجه به فهرست، اینکه مواردی مانند وجود یک تیم گزارشگر جدید، نیاز به سخت افزار جدید و پیشرفته دارد، معلوم نیست. اما به نظر می رسد حذف برخی از ویژگی های ذکر شده، ارتباطی با ضعف کنسول های نسل هفتم نداشته و بیشتر به سیاست های کمپانی های مختلف باز می گردد.
FIFA 16 در تاریخ ۲۲ سپتامبر سال جاری برای تمامی پلتفرم‌ها منتشر خواهد شد. نسخه دمو بازی نیز هم اکنون برای تمامی پلتفرم‌ها در دسترس می باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید