Xbox One حقیقتا یک دستگاه مبتنی بر ویندوز است

۱۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۴

مایکروسافت به سختی تلاش می‌کند تا عرضه ویندوز 10 به موفقیتی بزرگ تبدیل شود. هدف مایکروسافت این است که تا دو سال آینده ویندوز 10 برروی یک میلیارد دستگاه درحال استفاده باشد. با ما در ادامه همراه باشید.

ما می‌دانیم که سیستم عامل Xbox One مبتنی بر ویندوز است و حال با بروزرسانی جدیدی که قرار است به زودی عرضه شود Xbox One هرچه بیشتر به ویندوز نزدیک می‌شود. مدیر بخش بازاریابی مایکروسافت آقای Chris Capossela در کنفرانس Citi Global Technology اینطور گفت:

هدف ما در مایکروسافت داشتن یک میلیارد کاربر Windows 10 در دو سال آینده است. درست است ما به درآمد، فروش و سودمان اهمیت می‌دهیم اما رضایت مصرف کنند مهمترین تمرکز ماست. ما می‌خواهیم افراد زیادی از Windows 10 استفاده کنند و از آن راضی باشند. حال اگر ما بسیاری مشتری راضی و خوشحال داشته باشیم نتیحه آن فروش، درآمد و سود بالا می‌شود. پس هدف ما رضایت استفاده کنندگان از Windows 10 است و در اینجا منظور فقط PC نیست. موبایل، تبلت، لپ تاپ، surface و البته Xbox. کنسول Xbox مبتنی بر ویندوز است پس هر کنسول Xbox که به فروش می‌رود یک دستگاه ویندوز 10 می‌باشد که استفاده می‌شود. پس هدف ما رضایت دارندگان Xbox نیز می‌باشد. Xbox حقیقتا یک دستگاه ویندوزی است.

 

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید