Polyphony Digital به دنبال استخدام کارمندان جدید است|آیا به معرفی GT7 نزدیک شده‌ایم؟

۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۲

Polyphony Digital به سختی مشغول کار برروی Gran Turismo 7 می‌باشد. حال این استودیو به دنبال این است تا کارها را سریع‌تر پیش ببرد و به دنبال استعدادهای جدید می‌باشد. با ما در ادامه همراه باشید.

این استودیوی آگهی مبنی بر استخدام 13 مهندس جدید در تخصص‌های زیر را انتشار داده است:

هوش‌مصنوعی، بخش آنلاین، گرافیک، موتور بازی، اسکریپت، صداگذاری، مهندسی داده‌ها، Pipeline Tool Development Engineer  Test Build Engineer، ساخت برنامه موبایل، In-House Tool Development Engineer، شبیه‌ساز اتومبیل‌ها و همجنین موتور فیزیک بازی.

از دیگر اطلاعاتی که در این آگهی آمده بود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • Polyphony قصد پیاده‌سازی صداگذاری سه بعدی براساس هر مکان را دارد.
  • پیاده‌سازی قوانین و مقررات GT ، rally و  NASCAR و همچنین مسابقات ماموریتی اشاره شده است.
  • Polyphony می‌خواهد تا هوش مصنوعی رانندگان بازی بسته به موقعیتی که در آن قرار می‌گیرند تغییر کند و هرچه بیشتر به رفتار انسانی نزدیک شود.
  • این استودیو قصد دارد تا برنامه موبایلی نیز همراه با بازی عرضه کند.
  • همچنین استفاده بهینه‌تر از GPU و در نتیجه روان‌تر شدن بازی نیز اشاره شده است.

افرادی که استخدام شوند باید برروی سه پلتفرم PS4  PC و موبایل کار کنند اما آیا این بدین معنی است که Gran Turismo 7 برای PC نیز منتشر می‌شود؟ این احتمال بسیار کم است و شاید اشاره شدن به پلتفرم PC بخاطر این بوده است که ساخت برنامه همراه نیازمند کار با این پلتفرم است.

اما آیا این استخدام ناگهانی بخاطر نزدیک شدن به زمان معرفی بازی است؟ Tokyo Game Show درحال برگزاری است و چیزی نیز تا زمان بازگشایی Paris Games Week نمانده است. سری The Gran Turismo محبوبیت زیادی در ژاپن و اروپا دارد پس می‌توان انتظار معرفی آن را در یکی از این دو کنفرانس سونی داشته باشیم.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید