کاربران تا به حال 122 سال گیم پلی را از Xbox One به ویندوز 10 بر روی PC استریم کرده‌اند

۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۱

ویندوز 10 چند هفته پیش منتشر شد و تا به الان این ویندوز حدودا 75 میلیون نفر کاربر دارد! این موضوع اخیرا توسط Microsoft اعلام شد و واقعا هم ما را تحت تاثیر قرار می‌دهد زیرا این سازه Microsoft، کار بزرگی را انجام داده است. تا به الان برای شما تاثیر گذار نبوده است؟ پس بگذارید آمار دیگری را به شما بدهیم؛ طبق این آمار، تا به حال کاربران حدود 122 سال گیم پلی بازی‌های مختلف را از Xbox One به ویندوز 10 بر روی PC استریم کرده‌اند. با ما همراه باشید. 

این عدد نشان می‌دهد که این قابلیت چقدر استفاده کننده و طرفدار دارد. با انتشار ویندوز 10، PC و Xbox One هر دو بهتر و کامل‌تر شدند. مطمئنا بسیاری از شما کاربران عزیز نیز این ویندوز را نصب و از قابلیت استریم آن لذت برده‌اید. اگر نمی‌دانید چگونه از این قابلیت استفاده کنیم، ما به شما خواهیم گفت.

  • Xbox خود را روشن کرده و سپس به بخش Settings و پس از آن Preferences مراجعه کنید.
  • گزینه Enable SmartGlass connection from any SmartGlass device یا Enable SmartGlass connection only from profiles signed in on the Xbox را فعال کنید.
  • حالا برنامه Xbox را بر روی ویندوز 10 و PC اجرا نمایید. بر روی گزینه Connect کلیک کنید و برای اتصال به اینترنت خانه خود صبر کنید.
  • پس از مدتی، به Xbox خود وصل می‌شوید.
0
0
برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید