شرکت یوبی‌سافت وعده‌ی همکاری با استریمرهای بزرگی را برای عناوین آینده‌اش داده است

۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۵

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) از معامله‌ی چند ساله با پارسک (Parsec) ، شرکتی که تکنولوژی استریم را ارائه می‌دهد، خبر داد. یوبی‌سافت پیش از این پشتیبانی خود را از این نوع فناوری نشان داده و بازی هایی مانند Assassin’s Creed Odyssey را به گوگل استدیا، سرویس بازی شرکت گوگل اضافه کرده است.

در پستی در وبلاگ رسمی پارسک ، این شرکت تأیید کرد که یوبی‌سافت وارد معامله بلند مدت شده است که به شرکت‌های بازی سازی این امکان را می‌دهد تا از پارسک SDK استفاده کند تا به پیش‌برد بهتر استریم بازی‌های خود را انجام دهد و فناوری ما را با استفاده از تجربیات درون بازی قدرت ببخشد. فقط در این ماه ، یوبی‌سافت از تکنیک پارسک برای پیش نمایش‌های عنوان Assassin’s Creed Valhalla استفاده کرد و به رسانه‌ها امکان دسترسی به نسخه‌ی آزمایشی ذخیره شده در سرورهای خود را داد. این موضوع ممکن است فقط در رسانه‌ها تأثیر نگذارد. معاون خدمات آنلاین یوبی‌سافت، استیفانی پروتی (Stéphanie Perotti) در این مورد تاکید کرد که فناوری پارسک همچنین باعث تقویت سیستم عامل‌های داخلی و پخش کننده‌ی شرکت خواهد شد.

این امکان وجود دارد که یوبی‌سافت پس از مشاهده‌ی آنچه که گوگل استدیا می‌تواند انجام دهد، سرویس استریم بازی انحصاری خود را راه اندازی کند. امضای معامله با پارسک همچنین هزینه‌های کلان توسعه‌ی زیرساخت‌های پخش بازی را از بین می‌برد. قرارداد پارسک فقط بخشی از برنامه کلی یوبی‌سافت برای سرمایه گذاری و استفاده از فناوری جدید در بازی‌های خود است. در این ماه ، یوبی‌سافت همچنین بازی Hyper Scape را منتشر خواهد کرد، یک تیرانداز چند نفره که به بینندگان توئیچ (Twitch) اجازه می‌دهد تا روی آنچه در یک مسابقه اتفاق می‌افتد تأثیر بگذارند. کاری که با Hyper Scape انجام می‌شود ممکن است بسیار کم به‌نظر برسد، اما نه تنها پیروی ازاین  روند بلکه ایجاد نقش فعالی در آن‌ها اشتیاق نشان می‌دهد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید