Fallout 4 درجه رده بندی سنی +MA15 را دریافت کرد

۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۸

به تازگی مشخص شده است که عنوان نقش آفرینی و بزرگ Fallout 4، رده بندی سنی +MA15 را دریافت کرده است. همانطور که اطلاع دارید، این بازی یکی از مورد انتظار ترین عناوین سال 2015 میلادی محسوب می شود. اخیرا نظام رده بندی کشور استرالیا اعلام کرده است که درجه +MA15 را برای این عنوان در نظر گرفته است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

همانطور که بیان کردیم، سازمان رده بندی کشور استرالیا درجه +MA15 را به این عنوان اعطا کرده است. بر طبق گفته های این سازمان، بهتر است که یک فرد بزرگ تر در هنگام تجربه این عنوان در کنار بازیکن باشد. همچنین بیان شده است که افراد زیر 15 سال نباید بدون نظارت والدین خود به بازی کردن این عنوان بپردازند.

بر اساس اطلاعاتی که منتشر شده است، به نظر می رسد دلیل اصلی این موضوع، وجود خشونت بالا و همچنین مقدار اندکی جملات نامناسب در این بازی است. بر طبق گفته های این سازمان، سازندگان این عنوان تلاش کرده اند که موازین اخلاقی را رعایت نمایند و بازی از این لحاظ مشکلی ندارد.

بر طبق قوانین کشور استرالیا ممکن است از افرادی که قصد دارند یک بازی یا فیلم دارای درجه سنی +MA15 را خریداری کنند، درخواست شود که سن خود را بیان کنند. Bethesda پیشتر اعلام کرده بود که عنوان نقش آفرینی Fallout 4، این پتانسیل را دارد که موفقیت های عظیم عنوان Skyrim را نیز پشت سر بگذارد. همچنین، برخی از طرفداران انتقاداتی را به بازی وارد کرده بودند و آقای Pete Hines مدتی قبل توضیحاتی را در این باره بیان کرد.

عنوان مورد انتظار Fallout 4 قرار است در تاریخ 10 نوامبر (سه شنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۴) برای پلتفرم های PC, PS4 و Xbox One منتشر شود.

 

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید