ظرفیت طرح Xbox One Preview تقریبا تکمیل شده است

۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۲

طرح Xbox One Preview، از محبوبیت بالایی در میان کاربران کنسول نسل هشتمی Xbox One برخوردار است. ظاهرا تعداد اعضای این طرح محبوب اخیرا افزایش زیادی پیدا کرده است و این برنامه، از ظرفیت محدودی برخوردار است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید. 

به نظر می رسد تعداد افرادی که اخیرا به این برنامه وارد شده اند، بیشتر از حد مورد انتظار مایکروسافت بوده است و این مورد باعث شده است که شرایط برای افراد جدید علاقه مند به عضویت در طرح Xbox One Preview، سخت شود. مایکروسافت به تازگی اعلام کرده است که ظرفیت این برنامه، تقریبا تکمیل شده است و به همین خاطر، از این به بعد، افراد کمی وارد آن خواهند شد. مایکروسافت اعلام کرده است:

به دلیل بازخورد بسیار وسیع طرفداران، ظرفیت طرح Xbox Preview تقریبا تکمیل شده است. با در نظر گرفتن این موضوع، از این پس افراد کمتری قادر خواهند بود که وارد این طرح شوند. ما از توجه زیادی که از جانب طرفداران دریافت کردیم، بسیار خرسندیم و در آینده اطلاعات بیشتری را در این باره منتشر خواهیم کرد.

اعضای بخش پیش نمایش، تنها افرادی بودند که موفق به ارزیابی قابلیت پشتیبانی از عناوین نسل قبلی کنسول Xbox One شده اند. البته مایکروسافت در آینده نزدیک این قابلیت را در اختیار تمام کاربران کنسول Xbox One قرار خواهد داد. همچنین، اعضای Preview بروز رسانی های سیستمی را زودتر از سایر کاربران دریافت خواهند کرد و قادر هستند که ویژگی های جدید را زودتر از بقیه تجربه نمایند.

تا کنون برای وارد شدن به برنامه Preview، تنها لازم بود که یکی از دوستان شما که عضو این برنامه است، دعوت نامه ای را برای شما ارسال نماید. سپس مایکروسافت این دعوت نامه را تایید می کرد و دسترسی لازم به شما داده می شد. اما این مورد، اکنون به سرعت گذشته رخ نخواهد داد، به این خاطر که ظرفیت این برنامه تقریبا تکمیل شده است.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید