[بروزرسانی شد] تماشاخانه : تست مقاومت | PS4 در برابر گلوله کالیبر ۵۰

۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۵

به تماشاخانه امروز خوش آمدید. در این بخش قرار است تا یک تست مقاومت متفاوت داشته باشیم. تا به حال تست های متفاوتی را شاهد بوده ایم. در مورد PS4 تست هایی بوده که چند ساعت متوالی بدون استفاده می تواند روشن باشد یا چند ساعت متوالی می توان بازی کرد. البته قرار نیست همه تست ها علمی باشد، بعضی از تست ها هم بیشتر جنبه تفریحی دارد. برای مثال اگر یک PS4 برای تست داشته باشید و تنها ابزار شما یک تفنگ کالیبر ۵۰ باشد چه کار میکنید؟ طبیعتا برای ما گیمر ها که علاقه زیادی داریم تا در یک بازی سبک شوتر تفنگ را به دست بگیریم و وارد یک جنگ تمام عیار شویم، هر چیزی به ذهنمان برای شلیک به آن می رسد به جز خود PS4. حال فرض کنید در دنیای واقعی این اتفاق بیافتد و مشاهده کنید که نه با یک تفنگ معمولی بلکه با یک تفنگ کالیبر ۵۰ به PS4 شلیک شود، قطعا صحنه جالبی خواهد بود. در مورد اسلحه چیز زیادی نمی توان گفت جز اینکه با یک اسلحه تک تیر انداز که در جنگ ها کاربرد کلیدی دارد رو به رو هستیم و در مورد قدرت تخریب آن باید گفت که این اسلحه قدرت تخریب فوق العاده بالایی دارد. اصولا این اسلحه ها بردی بالای ۱۰۰۰ متر دارند و می توانند اهداف را در دور دست ها مورد اصابت قرار دهند. در مورد PS4 هم باید گفت کنسول نسل آخری سونی می باشد. یک کنسول با سخت افزاری قدرتمند، که تا کنون به خوبی فروش داشته است. اما سوال اینجاست، میتواند در برابر یک اسلحه کالیبر ۵۰ دوام بیاورد؟ با ما همراه باشید تا با هم به این موضوع پی ببریم.

برای مشاهده ویدیو به وبسایت خبری / تحلیلی تکفارس مراجعه کنید.

 

شنبه: بازگشایی جعبه (ویدیویی از باز کردن یک جعبه که می تواند جعبه یک نسخه بازی یا کنسول منحصر به فرد باشد یا یک گوشی هوشمند، تبلت یا یک دستگاه دیگر و نشان دادن محتویات داخل جعبه به شما عزیزان )

یک شنبه: جداسازی قطعات (ویدیویی از باز کردن یک دستگاه و جداسازی قطعات داخل آن که مناسب برای تعمیرکاران می باشد)

دو شنبه: مقایسه دو دستگاه با یکدیگر یا مقایسه بخشی از دو یا چند دستگاه با یکدیگر

سه شنبه: تست مقاومت ( تست ضربه، افتادن از بلندی، ضد آب و..)

چهار شنبه: بخش ویژه (شامل چند ویدیو که بیشتر چاشنی طنز دارند از دنیای تکنولوژی و بازی های رایانه ای به همراه ویدیویی از باگ بازی ها)

پنج شنبه: واکنش بزرگسالان به تکنولوژی روز یا واکنش نوجوانان به تکنولوژی قدیمی

جمعه: تکنولوژی در برابر گلوله (در این بخش با استفاده از دوربین های صحنه آهسته به یک دستگاه که می تواند یک کنسول، تبلت، گوشی هوشمند و.. باشد، شلیک می شود)

البته باید گفت در آینده بخش های متنوعی اضافه خواهند شد. امیدوارم از این بخش ها لدت ببرید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید