تماشا کنید: تریلری از بسته الحاقی Battlefield 4: Night Operations منتشر شد

۳۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۹

خود را برای نبرد در دل تاریکی آماده کنید! به تازگی تریلری سینماتیک از بسته الحاقی Battlefield 4: Night Operations که چندی پیش توسط DICE تایید شد، منتشر شده که لذت مبارزه در شب و تاکتیک های خاص خودش را نشان می‌دهد. با ما همراه باشید.

چه چیزی از بازی کردن در مپ های بزرگ Battlefield 4، آن هم در شب هنگام و تاریکی میداین نبرد لذت بیش‌تری دارد؟! نقشه Zavod: Graveyard Shift قرار است که یک گیم‌پلی ناب و متفاوت با سایر حالت های بخش چنده نفره این عنوان را ارائه دهد؛ وجود نورافکن ها و لامپ های انهدام‌پذیر، سیستم صوتی جدید و لایه های انبوه مه جهت کاهش میدان دید، باعث شده اند که تجربه بخش چند نفره Battlefield 4 از هر زمان دیگری هیجان انگیز تر به نظر برسد. در تریلر زیر؛ شرایط سخت نبرد در این نقشه به خوبی دیده می‌شود. صدای پا، چراغ های موجود بر روی بدنه وسایل نقلیه جنگی و لیزر های نصب شده بر روی تفنگ ها، در شناسایی شدن شما توسط دشمنان، موثر خواهند بود! اکنون شما را به دیدین این تریلر زیبا دعوت می‎کنیم:

پخش آنلاین:

دانلود تریلر با کیفیت Full HD

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

شایان به ذکر است که شما می‌توانید از طریق این لینک به مطالعه کامل جزئیات این بسته الحاقی بپردازید. Battlefield 4: Night Operations در شهریور ماه جاری برای پلتفرم های PS4/PS3/Xbox One/Xbox 360/PC منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید