DICE: بسته الحاقی Night Operations نحوه بازی کردن شما را در Battlefield 4 متحول خواهد کرد

۲۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۹

استودیوی خوش‌نام DICE؛ به‌تازگی توضیح داده است که بسته الحاقی Night Operations (که چندی پیش از آن رونمایی شد) تجربه گیم‌پلی عنوان Battlefield 4 را به کلی دگرگون خواهد کرد و غافل‌گیری های بسیاری در انتظار هستند. برای جزئیات بیش‌تر با ما همراه باشید. 

بسته الحاقی Night Operations که قرار است ماه آینده در دسترس قرار گیرد، نقشه جدیدی را به‌نام Zavod: Graveyard Shift به بخش چندنفره بازی اضافه خواهد کرد و به عبارتی دیگر؛ این نقشه نسخه شب‌هنگام Zavod 311 خواهد بود. از ویژگی های Zavod: Graveyard Shift می‌توان به نورافکن ها و لامپ های انهدام‌پذیر که قادر خواهید بود از آن‌ها به‌نفع خودتان استفاده کنید، وجود لایه های مه غلیظ که در واقع پوششی است برای بازی‌کنندگانی که بر روی زمین حضور دارند در مقابل تک‌تیر انداز هایی که بر روی ساختمان ها و مناطق بلند تر کمی کرده‌اند و سیستم صوتی جدید اشاره کرد.

تفاوتی که در این نقشه با سایر نقشه های Battlefield 4 وجود دارد و به گفته DICE نحوه‌ی بازی کردن شما را تغییر خواهد داد، عدم تمایل بازی‌کنندگان به استفاده از وسایل نقلیه است! تجهیزات جنگی که بخشی جداناشدنی از سری Battlefield هستند، دیگر به وسایلی بلا استفاده تبدیل خواهند شد. DICE می‌گوید که این ماشین‌آلات جنگی به‌دلیل چراغ هایی که بر روی بدنه آن‌ها قرار دارند، به اهدافی بسیار آسان در شب تبدیل می‌شوند و باید در استفاده از آن ها محتاط باشید. حمله از جناحین نیز، به دلیل پوشش تاریکی شب و کاهش دید، اکنون به امری برجسته‌تر از قبل تبدیل شده است. همچنین باید در استفاده از چراغ‌قوه‌ ها، لیزر ها و منابع تولید نور بپرهیزید؛ چراکه استفاده از آن ها مستقیما شما را حتی از فواصل دور، به هدفی قابل روئیت و آسان تبدیل خواهند کرد. به‌طور کلی برای پیروزی در نبرد ها و عدم کشته‌شدن، باید از هرگونه روشنایی بپرهیزید و در تاریکی کامل به بازی کردن مشغول شوید!

گیم‌پلی بازی نیز به‌سمت مخفی‌کاری و حرکات تاکتیکی سوق پیدا کرده است و شما می‌توانید به‌لطف سیستم صوتی جدید، در گوشه‌ای کمین کرده و با تشخیص صدای پای دشمنان، آن ها را شناسایی کنید.

Night Operation در ماه آینده برای پلتفرم های PS4/PS3/Xbox One/Xbox 360/PC منتشر خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید