از ندیدن چهره Master Chief ناراحت بودید؟ پس باید ناراحت بمانید زیرا در Halo 5 نیز چهره او را نخواهید دید!

۳۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۹

چهره Master Chief همیشه یک راز بوده و یک راز نیز باقی خواهد ماند زیرا در Halo 5: Guardians نیز چهره او قابل رویت نخواهد بود. برای مشاهده جزئیات به ادامه مطلب مراجعه کنید. 

Game Rant توانست با Tim Longo، یکی از کارگردانان بازی Halo 5: Guardians صحبتی داشته باشد. این سایت از او درخواست کرد که چهره Master Chief را به آنها نشان دهد؛ اما او اعلام نمود که چهره Master Chief برای همیشه یک راز باقی می‌ماند.

Longo نمی‌دانست که می‌تواند اطلاعاتی را به این سایت بدهد یا خیر؛ اما به طور رسمی اعلام نمود که ماسک Master Chief در Halo 5: Guardians برداشته نمی‌شود و چهره او مخفی خواهد ماند.

دلیل تاکید Bungie بر روی مخفی ماندن چهره Master Chief آن است که بازیبازان احساس کنند که واقعا Master Chief هستند. به نظر خیلی از افراد نیز این کار درست است. بسیاری از بازیبازان معتقد هستند که با برداشته شدن ماسک Master Chief، ابهت او کمتر خواهد شد. علاوه بر این، با برداشته شدن ماسک این شخصیت پرطرفدار، شما نیز خیال (باطل) نخواهید کرد که شخصیت اصلی، خود شمایید.

البته باید گفت که اگر بازی Halo 4 را با درجه سختی Legendary به پایان برسانید، تصویری از چشمان Master Chief بر روی صفحه پدید می‌آید که می‌توانید آن را در زیر مشاهده کنید:

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید