دوست دارید Konami کدام یک از بازی های قدیمی خود را زنده کند؟

۳۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۸

به تازگی شرکت Konami یک نظر سنجی ایجاد کرده است. در این نظر سنجی چندین عنوان قدیمی این شرکت حضور دارند و Konami می خواهد بداند که طرفداران به ساخت دوباره‌‌ی کدام یک از این بازی ها علاقه دارند. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید.

در این نظرسنجی برخی از عناوین محبوب و قدیمی شرکت Konami حضور دارند. این لیست شامل بازی‌ های بزرگی همچون Bomberman، Suikoden، Contra، Zone of the Enders، Gradius، Sunset Riders ( این سری حدودا 25 ساله می‌باشد) و andal Hearts می‌باشد که مدت زیادی خبری از نسخه‌ی جدید آن ها نبوده است. همچنین بازی Castlevania و چند بازی قدیمی زیبای دیگر هم در این لیست حضور دارد.

نکته ی جالب این است که دو بازی Dance Dance Revolution و Silent Hill در این لیست حضور ندارند. مشخص نیست که Konami به چه دلیل عنوانی همچون Silent Hill را در لیست قرار نداده است. البته یکی از گزینه های لیست، ” هیچ کدام از بازی ها می‌باشد” که با انتخاب آن می‌توانید  بازی مورد علاقه خود که در لیست حضور ندارد را بنویسید.

شما هم می توانید با مراجعه به این لینک بازی مورد علاقه خود از بین بازی های مورد نظر را انتخاب کنید و بگویید که دوست دارید کدام بازی توسط شرکت Konami احیا شود.

تصویر تمامی بازی های درون نظر سنجی بازی های:

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید