تماشا کنید: 11 دقیقه از گیم‌پلی عنوان XCOM 2

۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۶

کمپانی 2K Games و استودیوی Firaxis؛ امروز دست به انتشار تریلری 11 دقیقه ای از گیم‌پلی عنوان XCOM 2 زدند که دربردارنده جزئیات جالبی است. با گیمفا همراه باشید.

در این تریلر که با نام “Welcome to the Avenger” شناخته می‌شود؛ المان های هیجان انگیز گیم‌پلی عنوان XCOM 2 به خوبی نمایش داده شده است. Avenger نام یکی از سفینه های فضایی بسیار وسیع در بازی می‌باشد و نقش پایگاه اصلی را برای شما دارد. در تریلر زیر، بخش های مختلف این سفینه معرفی شده و سعی Firaxis Games بر این بوده است که نقش بسزای آن در روند بازی نمایان شود. همچنین قسمت هایی از داستان بازی، شخصیت ها، سیستم ناوبری و قابلیت های متنوع شخصی سازی در این تریلر به نمایش درآمده است:

پخش آنلاین:

دانلود تریلر با کیفیت Full HD

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

وقایع داستانی XCOM 2 در واقع 20 سال پس از داستان نسخه قبلی روی می‌دهد؛ جایی که بشریت در جنگ با فضایی های بیگانه مغلوب شده و بیگانگان قوانین جدیدی را برای حکم فرمایی بر جهان وضع کرده اند. گیم‌پلی این عنوان قرار است که با مکانیزم های سطح بندی و پیشرفت شخصیتی کاملا جدیدی همراه شود. همچنین سازندگان نوید پشتیبانی وسیعی را از مادسازان داده اند. XCOM 2 در آبان ماه امسال به صورت انحصاری برای پلتفرم PC (شامل سیستم عامل های Mac ،Linux و Windows) عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید