تماشا کنید: تریلر جدید بسته الحاقی XCOM 2: War of the chosen با محوریت شخصیت Warlock

۲۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳

به تازگی تریلری جدید از بسته الحاقی بازی XCOM 2 یعنی War of the chosen منتشر شده است که در ادامه می‌توانید جزئیات آن را مشاهده کنید.

همان طور که می‌دانید، قرار است بسته الحاقی جدیدی برای بازی XCOM 2 با نام War of the chosen منتشر شود که طبق گفته سازندگان، کامل ترین و بزرگ ترین بسته الحاقی تا الان ساخته شده، برای این عنوان است. همچنین این بسته الحاقی از حالت Nemesis پشتیبانی می‌کند که می‌تواند برای طرفداران این عنوان، بسیار هیجان انگیز باشد. اطلاعات کامل تر در رابطه با این موضوع را، می‌توانید در اینجا مطالعه کنید.

حال به تازگی تریلری جدید از بسته الحاقی نام برده، منتشر شده است که دشمن جدید این بازی، یعنی Warlock را به ما معرفی می‌کند. طبق گفته سازندگان، شخصیت Warlock که نوعی جادوگر است، قادر به انجام کارهای شیطانی و غیر انسانی است و می‌تواند با استفاده از سحر و جادو، کار‌های مختلفی را انجام دهد. همچنین احیا زندگی مردگان نیز، از توانایی های این جادوگر مخوف است.‌

بسته الحاقی جدید بازی، سه گروه تازه با نام های Reapers, Skirmishers و Templars به بازی اضافه خواهد کرد که این گروه ها، از سربازان و ویژگی‌های خاص خود استفاده می‌کنند. همچنین در بسته War of the chosen، محیط ها، مراحل و ماموریت‌های جدیدی به بازی افزوده خواهد شد.

بسته الحاقی War of the chosen، در تاریخ ۲۸ آگست، مصادف با ۶ شهریور ماه برای ایکس باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

در ادامه تریلر معرفی شخصیت جدید این بسته یعنی Warlock، قابل مشاهده است:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید