نسخه PS Vita بازی Volume تاخیر خورد | قابلیت Cross-Buy بدون تغییر بر جای خود است

۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۶

بازی Volume هنوز از قابلیت Cross-Buy پشتیبانی به عمل می‌آورد، اما نسخه PlayStation Vitaـی آن با تاخیر مواجه شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

عنوان مخفی کاری و ماجراجویی آقای Mike Bithell تا مدتی دیگر در تاریخ اعلام شده منتشر خواهد شد، اما نسخه PlayStation Vitaـی آن تاخیر خواهد داشت.

نسخه های PlayStation 4 و رایانه های شخصی هنوز هم در تاریخ مشخص شده و طبق برنامه عرضه خواهند شد، اما طبق گفته سازندگان، نسخه PlayStation Vita چند هفته‌ای دیرتر در دسترس قرار خواهد گرفت.

گفته‌ی آقای Bithell را در این مورد می‌خوانیم:

نسخه PlayStation Vita به آماده عرضه شدن بسیار نزدیک می‌باشد، اما به کمی بیشتر مهر ورزی نیاز دارد.

تعدادی مشکلات شخصی و مسائلی باعث دیر منتشر شدن نسخه PlayStation Vita شده اند. اگر چه کار این نسخه به اتمام رسیده است، اما ما فعلاً مشغول روند تضمین کیفیت (QA) این عنوان هستیم[چرا که این روند اهمیت دارد].

 

این مسئله شرم آور است، اما هنوز قابلیت Cross-Buy بدون هیچ تغییری ثابت مانده است. بدین صورت که اگر شما این عنوان را برای کنسول PlayStation 4 خود خریداری کنید، می‌توانید به رایگان این عنوان را در کنسول PlayStation Vita تجربه کنید.

بازی Volume در هجدهم اوت (مصادف با سه شنبه 27 مرداد 1394 که چند ساعتی از حال می باشد) در شبکه استیم و در آمریکای شمالی برای کنسول PlayStation 4 عرضه خواهد شد. این عنوان با یک روز اختلاف، یعنی در فردا، در اروپا برای PlayStation 4 منتشر خواهد شد.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید