عنوان Star Wars: Battlefront در هنگام عرضه دارای 12 نقشه و 9 حالت برای بخش چند نفره خواهد بود

۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۶

استودیوی خوش‌نام DICE؛ امروز اعلام کرد که بازی Star Wars: Battlefront در هنگام عرضه به بازار ها، حاوی 12 نقشه مختلف به همراه 9 حالت متنوع برای بخش چند نفره خواهد بود. برای اطلاع از جزئیات بیش‌ تر با ما در ادامه خبر همراه باشید.

در Gamescom 2015 بود که از حالت جدید Fighter Squadron برای بخش چند نفره بازی Star Wars: Battlefront رونمایی شد که به موجب آن در کابین جنگنده های فضایی، با اسکادران های دشمن به نبرد خواهید پرداخت. همچنین حالت Supremacy نیز که چند روز پیش معرفی شد، تجربه تکامل یافته حالت Conquest که در سری Batllefield شاهد آن بودیم را در اختیار بازی‌کنندگان قرار می‌دهد. با افزودن این دو حالت جدید به حالت های از پیش معرفی شده Walker Assault و Blast تا به امروز چهار Mode برای بخش چند نفره بازی معرفی شده است. همچنین بازی از قابلیت CO-OP نیز، پشتیبانی خواهد کرد. سازندگان قول داده اند که پیش از عرضه این عنوان، سایر حالت ها را معرفی خواهند کرد. نسخه نهایی، شامل دوازده نقشه خواهد بود و با توجه به تنوع حالت ها و نقشه های بزرگ، باید منتظر یک Multiplayer ناب و مفرح در Battlefront باشیم.

همانطور که اشاره شد، Supremacy جدید ترین حالت معرفی شده برای قسمت چند نفره این عنوان است که شما از طریق این لینک، می‌توانید به مطالعه کامل جزئیات آن بپردازید.

Star Wars: Battlefront در تاریخ ۱۷ نوامبر 2015 (۲۶ آبان ماه) برای پلتفرم های PC/PS4/Xbox One منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید