حالت جدیدی به نام Supremacy برای عنوان Star Wars: Battlefront معرفی شد

۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۷

امروز EA و DICE حالت جدیدی را برای بخش چندنفره عنوان مورد انتظار Star Wars: Battlefront معرفی کردند و روز به روز هایپ ما را از این عنوان دو چندان می کنند. برای اطلاع از جزئیات بیش تر با ما در ادامه خبر همراه باشید.

این حالت جدید که با نام “Supremacy” شناخته می شود، در هر نقشه به پنج نقطه پراکنده مرکزیت می دهد. هدف، بدست گرفتن کنترل هر پنج نقطه یا اکثریت آن ها  قبل از به پایان رسیدن ده دقیقه زمان در نظر گرفته شده برای هر دوره است. هر تیم با در اختیار داشتن دو نقطه کار خود را شروع می کند. پس تیم ها در ابتدا باید تلاش کنند که نقطه مرکزی تسخیر نشده را در دست بگیرند.

برخلاف حالت Conquest که در سری Battlefield شاهد آن بودیم، در این حالت، نقاط هدف باید به صورت پی در پی تسخیر شوند. در حالت Supremacy در هر زمان داده شده، فقط دو نقطه فعال هستند و نمی توانید به صورت مخفیانه از پشت خطوط دشمن حرکت کرده و سایر نقاط را کنترل کنید. تمام نبرد ها نیز، در یک جبهه روی می دهند.

بازی کنندگانی که در این حالت به نبرد می پردازند، می توانند از تمام تجهیزات و وسایل نقلیه تعبیه شده در نقشه ها؛ مانند جنگنده های Tie و X-Wings، استفاده کنند. همچنین آن ها قادر خواهند بود در نقش شخصیت های قهرمان و یا شرور  Luke Skywalker و Darth Vader بازی کنند.

حالت Supremacy وسیع ترین و بزرگ ترین نقشه های موجود در بازی Star Wars: Battlefront را شامل می شود و بازی کنندگان پس از هر بار کشته شدن و باز آمدن به میدان جنگ، خود را در حال یورش به سمت دشمن و خطوط مقدم خواهند یافت و دیگر مجبور نخواهند بود که مسیری را از پایگاه تا نقاط درگیری طی کنند و جای نگرانی نیست. همچنین سازندگان بازی گفته اند که آن ها نمی خواهند به بازی کنندگان حس انزوا القا شود و آن ها را با نزدیک نگه داشتن به مراکز نبرد، از این حس دور خواهند کرد:

با تمرکز کردن بر روی یک هدف کلیدی، بازی کنندگان قرار نیست که به صورت منفعل بر روی یک تپه به بازی کردن بپردازند و اینگونه مکان ها، مناظری کمیاب در بازی هستند.

عنوان مورد انتظار Star Wars: Battlefront که نامش رعشه بر اندام هر بازی شوتر اول شخصی می اندازد و عناوین زیادی یارای مقابله در برابر بخش چند نفره بازی را نخواهند داشت؛ در تاریخ 17 نوامبر (26 آبان ماه) برای پلتفرم های PC/PS4/Xbox One منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید