سونی برای تولدتان به شما شخصیت بازی هدیه می‌دهد!

۲۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۶

شرکت سونی (Sony) همیشه تلاش می‌کند تا طرفدارانش را راضی نگه دارد و وقتی که یه هدیه مخصوص برای شما فرستاده می شود، این نشانگر آن است که چگونه باید با گیمرها رفتار شود و در این مورد سونی سربلند بیرون آمده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

سونی تصمیم گرفته است تا به کاربران اجازه دهد در روز تولد خود، یکی از چند شخصیت به یاد ماندنی را انتخاب کنند، آن را چاپ کنند و سپس سرهمش کنند تا یک شخصیت همانند شخصیت های ماینکرفت داشته باشند. این شخصیت ها شامل Kratos از سری God of War، شخصیت ماجراجوی Nathan Drake از سری Uncharted، شخصیت Clank از سری Ratchet & Clank، شخصیت PaRappa از سری PaRappA the Rapper، شخصیت Sackboy از بازی Little Big Planet و در نهایت Ellie از بازی The Last of Us می‌باشد.

البته توجه داشته باشید که شما تصاویر این شخصیت ها را دانلود کرده، آن تصاویر را چاپ می کنید و خود به سر هم کردن و ساختن شخصیت می پردازید؛ در صورتی که انتظار داشتید خود سونی این شخصیت ها را برای شما ساخته باشد و بفرستد، باید بگوییم که در اشتباه هستید و این کار بسیار هزینه بر و سخت خواهد بود.

تصویر این اعلامیه را می توانید در زیر مشاهده بفرمایید.

 

 

 

نظر شما در مورد این هدیه سونی چیست؟ آیا شخصیت مورد علاقه خود را خواهید ساخت؟

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید