تاریخ برگزاری مراسم PlayStation Experience 2015 مشخص شد

۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۸

شعبه ی آمریکای Sony Computer Entertainment به تازگی تاریخ برگزاری مراسم PlayStation Experience 2015 را مشخص کرده است. بر طبق اطلاعات منتشر شده، این مراسم از تاریخ ۵ دسامبر (شنبه، ۱۴ آذر ۱۳۹۴) آغاز شده و در ۶ دسامبر به کار خود پایان خواهد داد. برای کسب اطلاعات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، مکان برگزاری همایش PlayStation Experience 2015 در مرکز Moscone شهر San Francisco قرار دارد. مراسم سال قبل در شهر Las Vegas برگزار شده بود. Sony قول داده است که در همایش امسال، بهترین عناوین سال ۲۰۱۵ و بزرگترین بازی های سال ۲۰۱۶ را نمایش دهد. بازی های بزرگ پلی استیشن در این مراسم حضور خواهند داشت و بر طبق گفته های سونی، آنها سورپرایز هایی را برای طرفداران در نظر گرفته اند.

سونی به بازخورد های طرفداران توجه کرده و تصمیم گرفت است که قیمت بلیت های این مراسم را کاهش دهد. بر طبق اطلاعات منتشر شده، افرادی که زودتر از تاریخ ۲۰ سپتامبر (یکشنبه، ۲۹ شهریور ۱۳۹۴) برای مراسم ثبت کنند می توانند بلیط کامل این مراسم را با قیمت ۶۰ دلار، تهیه نمایند. پس از تاریخ ۲۰ سپتامبر، قیمت بلیت های این مراسم دو روزه به ۷۵ دلار افزایش پیدا خواهدکرد. البته گزینه ی دیگری هم وجود دارد و علاقه مندان می توانند بلیط روز شنبه را به قیمت ۴۰ دلار و بلیط روز یک شنبه را به قیمت ۴۵ دلار خریداری نمایند.

سونی پیشنهاد کرده است که به وسیله ID شبکه PlayStation Network خود در این مراسم ثبت نام نمایید. بلیط ها نیز از این لحظه قابل خریداری هستند. می توانید از طریق این لینک در مراسم ثبت نام نمایید.

همچنین، Sony اعلام کرده است که مسابقات قهرمانی Capcom Cup نیز در روز دوم این همایش حضور خواهد داشت و همه مراجعه کنندگان می توانند در تاریخ ۶ سپتامبر در این رخداد شرکت نمایند. در واقع، این نقطه اوج مسابقات Capcom Pro Tour خواهد بود و قرار است ۳۲ نفر از بهترین بازیکنان جهان برای دست یابی به عنوان “Street Fighter World Champion”و جایزه ی ۲۵۰,۰۰۰ دلاری رقابت کنند. در ادامه می توانید ویدیوی معرفی مراسم را دانلود نمایید.

[jwplayer mediaid=”257039″]

دانلود ویدیو با کیفیت Full HD

دانلود ویدیو با کیفیت HD

دانلود ویدیو با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید