سونی درباره افزایش قیمت سرویس PlayStation Plus در اروپا توضیحاتی داده است

۲۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۶

همانطور که پیشتر اعلام کردیم، سونی قصد دارد تا قیمت سرویس PlayStation Plus را در منطقه اروپا افزایش دهد. اخیرا سونی توضیحاتی را درباره این موضوع، بیان کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر، در ادامه خبر با ما همراه باشید.

چند سال از معرفی سرویس PlayStation Plus می گذرد و این سرویس، اکنون به یک سرویس پر طرفدار  و همچنین بخش مهمی از تجربه آنلاین کنسول های پلی استیشن تبدیل شده است.

همانطور که می دانید، کاربران کنسول نسل هشتمی PS4 برای استفاده از خدمات آنلاین این کنسول و سرویس PlayStation Plus، باید مبلغی را پرداخت نمایند. البته سونی هم سعی کرده است که ارزش سرویس خود را با بازی های رایگانی که در هر ماه در اختیار کاربران پلاس قرار می دهد و همچنین، تخفیف های مخصوص کاربران این سرویس، افزایش دهد.

اخیرا سونی تصمیم گرفته است که قیمت این سرویس را افزایش دهد. سونی به تازگی اعلام کرده است که قیمت طرح های یک ماهه و سه ماهه سرویس PlayStation Plus در منطقه اروپا را افزایش خواهد داد. بر طبق اطلاعات منتشر شده، قیمت طرح یک ماهه از ۵٫۴۹£ به ۵٫۹۹£ و قیمت طرح سه ماهه از ۱۱٫۹۹£ به ۱۴٫۹۹£، افزایش پیدا خواهد کرد.

در ادامه خبر، متن کامل بیانیه Sony Computer Entertainment UK را در رابطه با افزایش قیمت طرح های یک ماهه و سه ماهه PlayStation Plus در منطقه اروپا را برای شما قرار داده ایم:

ما خود را موظف می دانیم که بهترین تجربه ممکن را برای کاربران سرویس PlayStation Plus، به ارمغان بیاوریم و محتویات رضایت بخشی را در اختیار آنها قرار دهیم. ما تصمیم گرفته ایم که از تاریخ ۱ سپتامبر با توجه به شرایط این منطقه، قیمت طرح های یک ماهه و سه ماهه سرویس PlayStation Plus را افزایش دهیم. ما همچنان به حمایت از سرویس PlayStation Plus ادامه خواهیم داد تا از رضایت کاربران، اطمینان حاصل کنیم. در همین راستا تلاش خواهیم کرد که عناوین با کیفیتی را در اختیار کاربران این سرویس، قرار دهیم.

خوشبختانه در حال حاضر، قیمت طرح یکساله با افزایش قیمت مواجه نشده و در همان قیمت ۳۹٫۹۹£ باقی مانده است. به نظر می رسد که این افزایش قیمت در شرایط کنونی تنها در منطقه اروپا اعمال شود. هر چند ممکن است این اتفاق در آینده برای سایر مناطق نیز رخ دهد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید