سگا می خواهد عنوان Bayonetta برروی Xbox One منتشر شود

۲۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۷

بله، اینطور که از شواهد پیدا می باشد قابلیت پشتیبانی از بازی های نسل قبل Xbox One بسیار طرفدار پیدا کرده و اکنون سگا، می خواهد عنوان Bayonetta از این قابلیت پشتیبانی کرده و برروی Xbox One منتشر شود. با ما در ادامه خبر همراه شوید.

با توجه به خبری که از یک وبسایت معتبر ژاپنی منتشر شده است، سگا در حال اقدام برای آوردن Bayonetta با امکان پشتیبانی از بازی های نسل قبل Xbox One، برروی این کنسول می باشد.

اما آنها هنوز اعلام نکرده اند که جزئیات چگونه خواهد بود. طبق اطلاعات منتشر شده، خیلی از بازی های Xbox 360 با بروزرسانی ماه نوامبر کنسول Xbox One، برروی این کنسول قابل بازی خواهند بود. ممنون مایکروسافت!

عنوان Bayonetta برای سال 2015 آماده نخواهد شد اما سگا اجازه این کار را به مایکروسافت داده است. همانطور که می دانید، شرکت مایکروسافت برای استفاده از این قابلیت، نیاز به اجازه ناشرین دارد و سگا این اجازه را داده است.

سازندگان عنوان Ginga Force نیز از مایکروسافت خواسته اند بازی آنها از این قابلیت پشتیبانی کند. خیلی از سازنده ها به دنبال این قابلیت کنسول Xbox One افتاده اند و گوی سبقت را این کنسول از PS4، دیگر ربوده است!

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید