Crytek در حال ساخت ابزاری برای محک زدن سخت افزار در زمینه واقعیت مجازی می باشد

۱۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۵

بر طبق اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده است، شرکت Crytek در حال کار بر روی یک ابزار Benchmarking مخصوص تکنولوژی واقعیت مجازی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

همانطور که در ابتدای خبر اشاره کردیم، Crytek با همکاری Basemark در حال کار بر روی یک ابزار Benchmarking در زمینه واقعیت مجازی هستند. سازندگان، آن را ابزار ارزیابی عملکرد PC ها در زمینه واقعیت مجازی، توصیف کرده اند. آنها هنوز نام خاصی را برای این ابزار انتخاب نکرده اند.

کمپانی های سازنده بیان کرده اند که این ابزار به کاربران اجازه می دهد که‌ قدرت PC خود را در زمینه اجرای محتوای واقعیت مجازی، بسنجند. در واقع، کاربران متوجه می شوند که سخت افزار آنها چه تجربه ای را در اختیار شان قرار خواهد داد.

این ابزار بر اساس Cry Engine ساخته شده است. کاربران می توانند مواردی نظیر فریم ریت، مصرف حافظه، Latency و صدای سه بعدی را ارزیابی نمایند.

Crytek و Basemark گفته اند که این ابزار جدید، نتایج واقعی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. سازندگان می خواهند که آن را به بهترین وسیله سنجش در این زمینه تبدیل کنند.

خوشحالیم که Crytek باز هم به ریشه هایش باز گشته است. این روند مشابه زمانی است که PC گیمرها از عنوان Crysis برای ارزیابی قدرت PC خود، استفاده می کردند.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید