Miyazaki: توسعه Dark Souls 3 بر روی بسته الحاقی Bloodborne تاثیری نخواهد گذاشت

۱۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۷

بزودی بسته الحاقی بعدی بازی انحصاری کنسول نسل هشتمی سونی یعنی Bloodborne منتشر خواهد شد. همچنین در این بین بازی Dark Souls 3 نیز در دست توسعه است و این موضوع باعث نگرانی طرفداران عنوان Bloodborne شده است. طرفداران از این موضوع واهمه دارند که انتشار بسته الحاقی بعدی این بازی در سایه توسعه Dark Souls 3 قرار گیرد. امروز آقای Miyazaki ما را از داشتن کیفیت خوب بسته الحاقی Bloodborne مطمئن کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر، به ادامه مطلب مراجعه کنید. 

حتما کار کردن بر روی پروژه بزرگی همچون Dark Souls 3 و کار بر روی بسته الحاقی بعدی بازی Bloodborne کار توسعه دهندگان این دو بازی را بسیار دشوار می‌کند. در هر صورت Miyazaki اعلام کرد که توسعه دهندگان قابلیت تحمل این فشار را خواهند داشت.

من باور دارم که ما می‌توانیم این فشار را تحمل کنیم. ما می‌توانیم هم Dark Souls 3 و هم بسته الحاقی بعدی Bloodborne را به خوبی توسعه دهیم. این اولین بار نیست که ما به طور همزمان بر روی دو پروژه کار می‌کنیم. 

زمانی که من در حال کار بر روی Demon Souls بودم، به طور همزمان بر روی توسعه Armoured Core: For Answer نیز کار می‌کردم. حتی برای نسخه اصلی Dark Souls من هم کارگردان و هم سازنده بودم. 

Miyazaki ادامه داد که هر بازی که اسم او را یدک بکشد بازی با کیفیتی خواهد بود.

تا وقتی که من در ساخت این بازی دست دارم، مطمئن باشید که کیفیت بازی بسیار خوب خواهد بود. 

نظر شما چیست؟ شما به Miyazaki اعتماد می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید