Gaemscom 2015: شاهد اولین اسکرین شات ها از عنوان StarCraft II: Legacy of the Void باشید

۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۱

بلاخره پس از سکوت خبری طولانی مدت آخرین نسخه از سه‌گانه ی StarCraft II یعنی Legacy of the Void، امروز Blizzard سکوت را شکسته و اولین اطلاعات از مود جدید بازی بعلاوه ی اسکرین شات های رسمی آن را منتشر کرد.
برای مشاهده ی اسکرین‌شات ها و جزئیات مربوط به مود جدید بازی به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

طبق اطلاعات جدید منتشر شده توسط Blizzard، سازنده ی بازی، این مود جدید Allied Commanders نام دارد و می توانید آن را به صورت Co-op در Legacy of the Void تجربه کنید.

در Allied Commanders شما کنترل یکی از فرماندگان افسانه ای بازی مانند سارا کریگان را بر عهده می گیرید و با دیگر فرماندگان (که توسط دوستانتان کنترل می شوند) در یک سری ماموریت مختلف به مبارزه با دشمنان پرداخته و کاراکترتان را ارتقا می دهید.
هر کدام از فرمانده ها سبک بازی متفاوت و قابلیت های منحصر به فرد خود را دارند. جدا از این مهارت ها فرماندها یکسری مهارت های ویژه نیز خواهند داشت که تنها با کمک دیگر فرمانده ها فعال می شوند که از آن ها می توان به فعال کردن امکاناتی از قبیل واحد های جدید، ارتقاها و قدرت های متنوع اشاره کرد.
تاکنون سه عدد از این فرمانده ها رونمایی شدند و در طول نمایشگاه Gamescom امسال قابل بازی خواهند بود:

Jim Raynor جسم و روح جنگنده ی قلمروی Terran ها می باشد. وی ارتشی متشکل از واحدهای پیاده نظام و ماشین های جنگنده ی Terran را فرماندهی می کند و از قابلیت های آن می توان به احضار پرچم دار اسکادران فضایی وی یعنی Hyperion اشاره کرد.

Kerrigan نبرد را به همراه گروه پر تعدادش آغاز می کند و دارای یکی از قوی ترین ارتش های Zerg در کل فرانچایز StarCraft خواهد بود.

Artanis ارتشی از Protoss ها در بالای نیزه ی Adun فرماندهی می کند و قادر است متحدانش را از هرجایی در نقشه تقویت کند که شامل حملات دقیق و گسترده ای به دشمنان می باشد.

در پایان شما را به دیدن اسکرین شات های بازی دعوت می کنیم:

StarCraft II: Legacy of the Void امسال برای پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید