درآمد 1.25 میلیارد دلاری Activision Blizzard در سه ماهه دوم سال مالی تنها با سه عنوان

۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۲:۴۰

Activision Blizzard، مالک دو شرکت Activision و Blizzard، در گزارش مالی سه ماهه دوم سال اعلام کرد که هم اکنون سه عنوان Destiny ،Hearthstone و Heroes of the Storm بیش از 70 میلیون کاربر دارند و حدود 1.25 میلیارد دلار درآمد برای این کمپانی به ارمغان آورده اند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این شرکت گفته است که درآمد دیجیتال این کمپانی نسبت به سال گذشته 25 درصد رشد داشته است و رشد فروش سری Call of Duty دو رقمی بوده است. یکی از دلایل این رشد 25 درصدی ادامه فروش عنوان Call of Duty: Advanced و اضافه شدن بازیکنان به بخش چند نفره بازی و در نتیجه کسب در آمد کمپانی از این طریق می‌باشد. این درآمد شامل season pass ها، DLC ها و خریدهای درون بازی می‌باشد.

Destiny بیش از 2 میلیارد ساعت بازی شده است و با توجه به این آمار، کاربران این عنوان، که بیش از 20 میلیون نفر می‌باشند، به طور متوسط نفری 100 ساعت مشغول بازی بوده اند!

Blizzard خانواده بزرگتری از کاربران بازی های آنلاین را در اختیار دارد و در طول تاریخ نیز همیشه اینگونه بوده است و با توجه به این گزارش منتشر شده، عنوان World of Warcraft با رشد 50 درصدی چیزی حدود 5.6 میلیون کاربر را درون خود جای داده است.

درآمد Blizzard بر پایه عملکرد قوی تمام نمونه کارهایش می‌باشد و تمام عناوین این عنوان فروش بسیار خوبی را تجربه می‌کنند و برای مثال عنوان Diablo 3 تا کنون بیش از 30 میلیون نسخه فروخته است که عدد بزرگی می‌باشد.

در مجموع؛ درآمد خالص کمپانی Activision Blizzard در 3 ماهه منتهی به 30 ژوئن سال 2015 میلادی، 1.04 میلیار دلار می‌باشد که نسبت به درآمد 970 میلیون دلاری سال گذشته این کمپانی رشد داشته است. کانال های دیجیتال با درآمدی نزدیک به 569 میلیون دلار، 55 درصد از فروش این کمپانی را تامین کرده اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید