نرخ فریم بازی Final Fantasy Type 0-HD قفل خواهد بود | احتمالا بر روی ۳۰

۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۱

همانطور که میدانید، بازی Final Fantasy Type 0-HD قرار است برای پلتفرم PC هم در تاریخ ۱۸ اوت مصادف با ۲۷ مرداد انتشار یابد. مطمئنا بسیاری از شما بازیکنان، به این فکر می‌کرده‌اید که آیا، بازی با نرخ فریم قفل شده منتشر می‌شود یا نه؟ درست است؟ خوب باید گفت این چیزی است که اکثر بازی‌های پلتفرم PC از آن بهره‌‌مند هستند ولی متاسفانه، این بازی، از این ویژگی برخوردار نیست و با فریم‌ریت قفل شده برای کامپیوتر شما منتشر خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

طبق اخبار به‌دست‌رسیده، وقتی از اکانت رسمی FINAL FANTASY در توئیتر پرسیده شده که آیا، نرخ فریم بازی قفل شده خوهد بود یا خیر، ساندگان اینگونه جواب داده‌اند:

متاسفانه باید بگویم که، بازی با نرخ فریم قفل شده انتشار خواهد یافت.

FINAL FANTASY (@FinalFantasy) July 28, 2015

از آنجایی که نسخه‌های نسل‌ هشتمی بازی بر روی نرخ فریم ۳۰ قفل شده بودند- جدا از این حقیقت که کنسول‌های نسل هشتمی قابلیت اجرای بازی در ۶۰fps را هم داشتند- به نظر می‌رسد، نسخه PC هم روی همین فریم‌ریت قفل شده باشد. البته، از اکانت رسمی FINAL FANTASY در توئیتر این هم پرسیده شده است که بازی روی چه فریم‌ریتی قفل خواهد بود ولی، هنوز جوابی دریافت نشده است.

خوب است که بدانید، دیروز تریلری هم برای معرفی نسخه PC بازی منتشر شده است که هم می‌توانید آن را آنلاین تماشا کنید، هم دانلود کرده و در سیستم خود به تماشای این تریلر بنشینید.

مشاهده آنلاین تریلر

[jwplayer mediaid=”249884″]

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید