Half-Life در نزدیکی شما| خاطرات بر روی مچ دست ها!

۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۲

جهان امروز، جهان شگفتی ها، عرصه تبدیل غیر ممکن ها به ممکن ها و در آن هر باورناپذیری روزی باور می شود! گاهی پیشرفت تکنولوژی باعث می شود که خاطرات به فراموشی سپرده و به یاد آوردنشان دشوار شود. اما هر از چند گاهی عده ای در این گنجه خاک خورده خاطرات را گشوده، بدان رنگ و لعابی دوباره می بخشند و آن را به نزدیکی شما می آورند تا یادی از آن ها بکنید، خیلی نزدیک!

این روز ها گجت های هوشمند به قسمتی جداناشدنی از زندگی ما تبدیل شده اند. به هر طرفمان می نگریم، یکی از آن ها را می بینیم و ساعت های هوشمند مچی نیز که در طی چند سال اخیر به فهرست ابزارآلات هوشمند اضافه شده اند، کار هایی فراتر از نشان دادن زمان می کنند. Dave Bennett کسی که خاطرات بازی افسانه ای Half-Life را بار دیگر بر روی ساعت های مچی هوشمند زنده کرده است، کاری کرده است که این ساعت ها علاوه بر نمایش دادن جلور رفتن زمان، ما را در زمان به عقب نیز برگرداند تا نگاهی به یاد های زیبای  Half-Life بیاندازیم.

این جوان مبتکر؛ با ساختن برنامه ای که در واقع موتور بازی سازی GoldSource را شبیه سازی می کند، موفق شده است که بازی Half-Life را بر روی یک ساعت هوشمند آندرویدی اجرا کند. هر چند که تجربه بازی بر روی چنین صفحه نمایش کوچکی با شرایط ایده آل فاصله دارد و Dave Bennett هم همین موضوع را متذکر می شود، ولی بازی کردن Half-Life بر روی نبض دست ها احساسی منحصر بفرد دارد. سازنده این شبیه ساز توضیحات لازم را در ویدیوی معرفی ذکر می کند، حال شما را به دیدن این ویدیوی جالب دعوت می کنم:

مشاهده از طریق پخش کننده سایت:

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید