ناتی داگ: ما فکر می‎کردیم که The Last of Us اعتبار استودیو را زیر سؤال می‎برد

.
PS3 ، PS4 ، اخبار ، اخبار بازی ۲۴ تیر ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۵

The Last of US از آن دسته ‎بازی‎هایی بود که به ما نشان داد ناتی داگ تا چه حد می‎تواند یک داستان را خوب روایت کند و چقدر ماهرانه می تواند در خلق روابط بین یک کودک و حامی اش توانا باشد. این داستانِ قوی سبب شد که The Last of Us خود را از رقیبانش متمایز کند و امتیازات و جایزه‎های بسیاری را به ارمغان بیاورد. به تازگی مصاحبه‎ای با سازندگان بازی صورت گرفته و مشخص شده است که بعضی از آن‎ها بر این باور بوده‎ا‎‎ند که این بازی اعتبار استودیو را زیر سؤال می‎برد. برای کسب اطلاعات بیشتر با وبسایت تحلیلی، خبری گیمفا همراه ما باشید.

نیل دراکمن یکی‌ از کارگردانان بازی در این ویدیو می‎گوید:

هر چه به زمان عرضه بازی نزدیک تر می‎شدیم، فکر می‎کردیم آن اعتباری که با زحمات چندین و چند ساله ما به دست آمده، نابود خواهد شد.

کارگردان دیگر بازی بروس استرلی نیز بیان نمود:

واقعاً وضع دشواری بود. در هنگام کار با هم شوخی می‎کردیم (می‎خندد) که The Last of Us اعتبارمان را زیر سؤال خواهد برد؛ اما تیم ما مصمم بود و سخت کار می‎کرد.

آنتونی نیومن، یکی از طراحان ارشد بازی، در پی صحبت‎های آن‎ها در مورد مشکلات بازی گفت:

مشکلات بازی حل شدنی نبود، از خوش شانسی ما بود که تصمیم‎هایی برای ایجاد تغییراتی در گیم‎پلی گرفتیم و جواب داد.

این بازی موفق شد، به مدت 6 هفته در صدر جدول فروش هفتگی انگلستان باقی بماند و توانست در هفته سوم 3.4 میلیون نسخه در سرتاسر جهان به فروش برساند که باعث شد این عنوان  به یکی از پرفروشترین بازی ها در زمان عرضه تبدیل شود.

این بازی دارای مبارزات با سلاح گرم و جنگ‌های تن به تن است. ناتی داگ سعی‎کرده سیستم هوش مصنوعی جدیدی به نام نیروی توازن را خلق کند، این سیستم جدید به دشمنان اجازه واکنش طبیعی در مبارزات را می‌دهد.

12345678910(34 رای, میانگین آرا 9٫65 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید