نسخه Collector’s Edition بازی Just Cause 3 معرفی شد

۱۸ تیر ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۹

شرکت Square Enix و استودیو Avalanche Studios نسخه Collector’s Edition بازی Just Cause 3 را در کنار نسخه ی معمولی بازی در تاریخ 1 دسامبر عرضه خواهند کرد. این نسخه شامل ویژگی های زیادی می باشد. برای اطلاعات بیشتر از نسخه ی Collector’s Edition بازی، می توانید به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

نسخه Collector’s Edition با قیمت 109.99 دلار در دسترس خواهد بود. همچنین این نسخه دارای ویژگی هایی زیادی است که می توانید آن ها را در پایین مشاهده کنید.

1- یک نسخه Day One Edition از بازی Just Cause 3

2- نسخه بدل قلاب معروف Rico با اندازه 15 اینچ

3- بسته تجهیزات نظامی برای وسایل نقلیه در بازی

4- پوستر 24 در 24 اینچی نقشه ی کامل بازی

5- کتاب هنری 32 صفحه ای با کاور سخت

آقای Damian Garcia، مدیر بخش بازاریابی بازی، گفت:

همچون لحظه های هیجان انگیز اکشن در بازی Just Cause 3، ما می خواستیم یک نسخه Collector’s Edition برای بازی تهیه کنیم تا طرفداران بتوانند از آن لذت ببرند. در بین همه ی امکانات این بسته، قلاب شخصیت اصلی بازی محبوب ترین وسیله نزد طرفداران بازی می باشد. حالا طرفداران می توانند یک نسخه ی فیزیکی و جامد از آن را با خرید این مجموعه در اختیار داشته باشند.

بدون شک وجود این قلاب برای طرفداران می توانند بسیار جالب باشد. این قلاب بر اساس رای طرفداران در این بسته قرار گرفته است.

بازی Just Cause 3 در تاریخ 1 دسامبر برای پلتفرم های PlayStation 4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد. همچنین نسخه ی Collector’s Edition هم زمان با نسخه اصلی برای هر سه پلتفرم بازی منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که قیمت نسخه ی Collector’s Edition در کنسول ها 110 دلار و در رایانه های شخصی 100 دلار می باشد.

تصاویر محتوی این نسخه را می توانید از پایین مشاهده کنید.

    

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید