فروش گرشاسپ و عرضه!

۲۸ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۳:۵۹

طبق گفته وبلاگ رسمی بازی ایرانی گرشاسپ , شرکت لوح زرین نیکان با مبلغ 400 میلیون تومان امتیاز این بازی را از استودیوی فن افزار شریف خرید و این بازی در هفته های آینده عرضه خواهد شد.

مبلغ 400 میلیون با وجود این که در بازار جهانی بازی های رایانه ای بسیار کم است , اما در صنعت نوپای بازی داخلی مبلغ نسبتا خوب و قابل قبولی است. هر چند دوست داشتیم که بازی ای به بزرگی گرشاسپ به دست یک توزیع کننده معتبر تر بیافتد. نه دست شرکتی مثل لوج زرین نیکان که فوتبال های قدیمی Playstation 1 را به جای فوتبال 2010 به مردم می فروشد!

اما خب ما هم بچه های فن افزار شریف را درک می کنیم و می دانیم که در شرایطی که کسی حاضر نیست حتا اندکی روی بازی های داخلی سرمایه گذاری کند , پیدا کردن یک ناشر و توزیع کننده هم کار بسیار مشکلی است. با این وجود باید دید که لوح زرین نیکان می تواند از عهده ی توزیع متعادل و گسترده ی بازی بزرگ گرشاسپ بر بیاید یا خیر!؟

پکیج بازی گرشاسپ از 17 مهر ماه به صورت رسمی در تمام مراکز مجاز توزیع بازی موجود است و دوست داران تمدن ایران باستان و اکشن های شمشیر زنی سوم شخص می توانند آن را به مبلغ 3500 تومان تهیه کنند. این پکیج که هم به صورت پکیج DVD و هم 3 CD عرضه می شود شامل : پوستر بازی , دفترچه ای که در آن در مورد دشمنان و غولآخر های بازی و امکانات گرشاسپ نوشته است , می شود.

حتما توجه کنید که پکیج شما باید هولوگرام مخصوص بنیاد ملی بازی های رایانه ای را دارا باشد و از شما خواهش می کنیم که نه تنها به خاطر پیشرفت صنعت بازی در کشور , بلکه به خاطر ادامه دادن کار ساختن بازی توسط جوانان با استعداد استودیوی فن افزار شریف , این بازی را به صورت اورجینال تهیه کنید.

ضمنا در درون پکیج های اصلی بازی یک عدد کارت قرعه کشی هم موجود است و یک نفر از کسانی که بازی را به صورت اینترنتی و پستی خریداری می کند , بازی را همراه با یک عدد Xbox 360 دریافت می کند!

0
0

بیشتر بخوانید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید