سونی: PSN، قابلیتی که دچار کمبود توجه بود، رو به بهبود میرود

۵ تیر ۱۳۹۴ - ۰۱:۴۴

PSN یکی از بخش های مهم پلی استیشن می‌باشد و در رابط کاربری و سهولت استفاده آن تاثیر زیادی دارد. همانطور که می‌دانید PSN همیشه در PS3 مشکلاتی را به همراه داشت و حالا سونی سعی کرده در PS4 آنها را درست کند ولی این کمپانی بازهم معتقد است توجه کافی به آن نمی‌شود. با گیمفا همراه باشید.

حتما رابط کاربری و سرعت PSN کنسول PS3 را به یاد دارید. کند بود، گیر می‌کرد و مرتبا دچار هنگ می‌شد. این مشکلات موجب این می‌شد که تجربه‎ی فعالیت های ساده‌ای مثل خرید بازی بسیار عذاب آور شود.

حال در PS4 مواردی این چنینی حذف شده است و باعث شده رابط کاربری بهتری داشته باشد. ولی هنوز توجهی که باید به آن می‌شد، نشده است. در ادامه میتوانید توضیحات آقای Shawn Layden را با هم بخوانیم.

وی معتقد است که این نوع مشکلات در PS3 باعث زدگی کاربران و همچنین جلوگیری از بالا رفتن خرید ها می‌شد. وی می‌گوید که آنها سعی کرده‌اند با فراهم کردن رابط کاربری سریع تر در PS4 تکلیف خود را در این باره ادا کنند.

آیا شما PS3 دارید؟ آیا تا به حال سعی کرده‌اید از طریق PSN چیزی بخرید؟ آیا تا به حال توجه کرده‌اید موقع خرید سوالاتی از شما می‌پرسیدیم که شما را از خرید منصرف کنیم؟! سوالاتی که مطرح می‌شد چیزی در این مایه ها بود: «مطمئنی میخوای این رو بخری؟»، «پول کافی داری؟»، «میخوای یه بار دیگه حسابت رو چک کنی؟»، «قبلش از مامانت اجازه گرفتی؟»، «حالا جدا این رو میخوای؟»، «واقعا؟» و….

آقای Shawn Layden در ادامه می‌افزاید:

این موارد به گونه‌ای مانع خرید بود. حالا ما در PS4 آنها را بسیار صیقل داده‌ایم. دانلود ها سریع تر شده‌اند و یک قابلیت جالب دیگر! شما می‌توانید به جای مدت طولانی برای دانلود بازی، قبل از دانلود کامل آن را بازی کنید! جالب نیست؟ ما زمان زیادی را برای این بهبود ها صرف کرده‌ایم و من فکر می‌کنم که تمام این قابلیت ها برای کاربران ما خوب است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید