بتاى Take on Mars در ٣ام جولاى در دسترس قرار مى گيرد

۱ تیر ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۳

Take on Mars، بازى استوديوى Bohemia Interactive، به طور رسمى در E3 2013 معرفى شد، اما هم اكنون در ٢٠١٥ قرار داريم. E3 جديدى آمد و رفت و تريلر جديدى از عنوان ذكر شده توسط Bohemia نمايش داده شد و سازنده اعلام كرد كه بتاى بازى تاخير خورده است. در ادامه با ما همراه باشيد.

انتظار مى رفت كه Take On Mars در ماه جارى از دسترسى زودهنگام سرويس استيم خارج شود، اما Bohemia چندى پيش اعلام كرد كه بعضى از مشكلات به عقب افتادن نقشه هاى سازنده منجر شده اند.

مي توانيد از تغييراتى كه ايجاد شده است در آخرين آپديت استيم آگاه شويد؛ استوديو اعلام كرده است كه بازى از آنچه دو سال پيش اعلام شده بود “بسيار بزرگتر” شده است. از حالت ها و بخش هاى جديد اين عنوان مى توان به بخش هاى سرنشين دار، پشتيبانى بخش چند نفره و مكان هاى جديدى مثل The Moon و Low Earth Orbit اشاره كرد.

سازنده همينطور مي خواهد از اين موضوع كه بتا پايدار و بدون مشكل مى باشد نيز مطمئن شود تا در زمان انتشار با بروزرسان هاى بسيار به ميزبانى كاربران نرود.

بتاى اين عنوان براى در انتشار در ٣ام جولاى برنامه ريزى شده است و Bohemia قول يك سورپرايز را نيز داده است:

ما واقعا مي خواهيم، چون اگر همه چيز خوب پيش بره، ما براتون بخش هيجان انگيز جديدى بعد از بتا آماده كرديم. فعلا بگذاريد يك سورپرايز باشه.

تريلر عنوان را مى توانيد در پايين مشاهده كنيد:

[jwplayer mediaid=”236168″]

دانلود با كيفيت SDدانلود با كيفيت HD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید