اطلاعات جدیدی از Forza Motorsport 6 منتشر شد | رانندگی در شب به همراه 450 ماشین منحصر به فرد

۱۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۱
عنوان Forza Motorsport 6 در فصل تعطیلات منتشر میشود

هم اکنون شعبه ی ژاپنی Xbox دست به راه اندازی یک وبسایت جدید برای عنوان Forza Motorsport 6 که در انحصاری کنسول نسل هشتمی مایکروسافت می باشد زده است و در همین راستا توسط این شعبه چند تصویر و اطلاعاتی جدید از بازی منتشر شده و بر اساس آن ها شما می توانید در این شبیه ساز رانندگی با بیش از 450 ماشین مختلف در محیط هایی زیبا به رقابت با یکدیگر بپردازید. در ادامه با ما همراه باشيد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از این وبسایت ( بخش ژاپنی  Xbox ) در Forza Motorsport 6 ما شاهد آب و هوایی بارانی و مرطوب، رانندگی در شب و گودال های سه بعدی آب به همراه شبیه سازی در فیزیک و سرعت به صورت متمایز تر سایر عناوین خواهیم بود. همچنین این عنوان با رزولوشن 1080p و نرخ فریم ۶۰ به اجرا در خواهد آمد. افزون بر این در نسخه ششم سري اصلي این بازی قرار است 450 ماشین برای بازیبازان دردسترس قرار بگیرد و گزینه های کاملی برای شخصی سازی این ماشین ها وجود خواهد داشت.  گذشته از این موارد در این عنوان مناطق ( شهر های ) مشهوری همچون دیتونا، ریو و… طراحی شده اند که می توانند بر جذابیت های بازی بیفزایند. ویژگی های حالت  Co-Op در این عنوان شامل حالت دو نفره به صورت  split-screen ( تقسیم صفحه ی نمایش ) و حالت بیست و چهار نفره در بخش آنلاین می شود که با در نظر گرفتن کنترل هوش مصنوعی توسط  سیستم Drivatar انتظار می رود در این بخش رقیبان قابل قبولی را شاهد باشیم.

در پایان بد نیست بدانيد که Forza Motorsport 6 در E3 2015 قابل بازی خواهد بود و انتظار می رود مایکروسافت در این همایش اطلاعات جدیدی را از این عنوان منتشر نماید و اینک شما می توانید تصاویر منتشر شده از Forza Motorsport 6 را در ادامه مشاهده فرمایید‌.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید