فردا رویداد اختصاصی Forza Motorsport برگزار خواهد شد

5 بهمن 1401 - 13:56

پس از تقریباً یک سال سکوت خبری، علاوه بر مراسم Developer Direct، رویداد اختصاصی Forza Motorsport نیز برگزار خواهد شد.

تقریباً یک سال از رونمایی رسمی بازی Forza Motorsport توسط استودیوی ترن 10 (Turn 10) و مایکروسافت (Microsoft) می‌گذرد و در این مدت زمانِ طولانی، سازنده و ناشر این عنوان مورد انتظار، توسعه و ساخت بازی را به صورت کاملاً چراغ خاموش جلو برده و اطلاعات زیادی از آن منتشر نکرده‌اند. حال اما باتوجه به اطلاعیه اخیر حساب رسمی این سری، به‌نظر می‌رسد به‌زودی شاهد نمایشی تازه از جدیدترین شبیه‌ساز رانندگی مایکروسافت، یعنی Forza Motorsport باشیم.

مطابق تصویر بالا، روز پنجشنبه 6 بهمن 1401 (26 ژانویه 2023 میلادی) ساعت 20:30 به وقت تهران و در جریان رویداد ماهانه Forza، استودیوی ترن 10 آماده‌ی ارائه اطلاعات بیشتر از بازی Forza Motorsport خواهد بود. اگرچه جزئیات بیشتری از نمایشِ پیشِ رو منتشر نشده اما انتظار می‌رود شامل نگاهی عمیق به گیم‌پلی و نیز اطلاعاتی درخصوص تاریخ دقیق انتشار این عنوان باشد.

بازی Forza Motrosport که به‌صورت انحصاری برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دست توسعه قرار دارد، در تاریخ نامشخصی از بهار سال جاری منتشر خواهد شد. درصورت تمایل، می‌توانید جمع‌بندی اطلاعات به‌دست آمده از این بازی که توسط نصیر فرزان تهیه شده است را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

منبع: Gamingbolt

امیرnobodyM.KhکاکاسنگیarmanmeysambParham_ShKratos[ZO£RO|TLOTFMmfb🦁🌞🏴xbox2023شرکPlay the bestMr.BadGuymahdi12345RaminfarshadxBaBa WossThe.Last.Dragon

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید