Capcom: پیش بینی می شود Street Fighter 5 دو میلیون نسخه بفروشد

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۹

مطمئنا اگر شما نیز از هواداران سبک مبارزه ای باشید، بدون شک سری عناوین خوش ساخت و پر طرفدار Street Fighter را می شناسید. نسخه جدید این سری یعنی Street Fighter 5 در دست ساخت است. حال امروز شرکت Capcom طی اعلامیه ای، آمار جدیدی منتشر نموده است. برای دریافت جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

شرکت Capcom پیش بینی نموده است که عنوان مذکور، به طور جهانی، مقداری بالغ بر 2 میلیون نسخه کپی بر روی PC و کنسول PS4 فروش خواهد داشت.

این ناشر و سازنده ژاپنی اذعان داشته است که طی آخرین تماس های تلفنی دریافتی خود، پیش بینی شده است که بازی Street Fighter 5 هنگام انتشار در سال مالی خود به شدت داغ خواهد بود. این بدان معناست که ما با عنوانی منحصر به فرد بر روی کنسول PS4 رو به رو هستیم که به زودی در روز 31 ماه مارس سال 2016 به پیشواز آن می رویم.

پیش از این، Capcom بیان نموده بود که SFV ممکن است در بهار سال 2016 عرضه شود، بنابراین تاریخ انتشار در ماه مارس، در حال حاضر کاملا قابل قبول به نظر می رسد. اما هم چنان شانسی وجود دارد که بازی زود تر عرضه شود، اما انتشار آن در سال 2015 بعید به نظر می رسد.

SFV در مراسم PlayStation Experience در دسامبر سال 2014 معرفی شد. هم چنین شایان به ذکر است که Capcom در حال ساخت یک عنوان بازسازی شده از Ultra Street Fighter IV به همراه تمامی DLC های آن برای کنسول PS4 می باشد که در تابستان امسال عرضه می گردد.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا شما نیز هواداران سری عناوین Street Fighter هستید؟

نظرتان را با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید