تعداد بازیکنان بازی Destiny به طور جهانی به 20 میلیون نفر رسید

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۰

همان طور که می دانید، معمولا شرکت های سازنده عناوین بزرگ، قبل از انتشار جهانی عنوان در دست ساختشان، آن را به شدت هایپ می کنند. اما این امر از استثنا هایی نیز بر خوردار است. یکی از این استثناها، استودیو سازنده بازی Destiny می باشد، چرا که عنوان خود را بعد از انتشار رسمی بیشتر مورد هایپ قرار داده است تا قبل آن. برای دریافت جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

طبق صحبت هایی که در این هفته مالی انجام شد، Activision رسما تایید نمود که Destiny، بازی توسعه یافته به دست استودیو Bungie در سبک تیر اندازی یا Shooter، از زمان انتشار آن یعنی ماه سپتامبر سال گذشته تا به الان به 20 میلیون بازیکن دست یافته است.

این استودیو بزرگ و صاحب نام در ماه فوریه اعلام نمود که بازی Destiny، به 16 میلیون بازیکن دست یافته است، که این بدان معناست که بازی مذکور تنها طی دو ماه گذشته، به 4 میلیون بازیکن جدید دست یافته است. پس هیچ کس نمی تواند منکر این شاهکار فوق العاده باشد.

هر چند، شایان به ذکر است که ما هنوز نمی دانیم که از زمان انتشار بازی Destiny تا کنون، چند نسخه کپی از آن به فروش رسیده است. هم چنین، با توجه به آمار منتشر شده، ما به این نتیجه می رسیم که تمامی کسانی که هنوز در حال تجربه بازی هستند، در حال تعقیب و گریز یک نوع بیگانه فضایی هستند و دست از کشتار در یک منطقه مشخص بر نمی دارند و هم چنان در حال کسب یک نوع امتیاز می باشند. پس بازی Destiny هنوز به صورت فعال در حال تجربه شدن می باشد و بیشتر مناطق آن، هم چنان نا شناخته باقی مانده است.

با این حال، مقدار زیادی از بازیکنان، امسال هم از این عنوان لذت می برند. برای شروع، ما DLC بعدی بازی را به نام House Of Wolves داریم که در 19 ماه مه منتشر می شود. بنابراین، طبق آخرین گزارشات به دست آمده، Bungie در حال آماده کردن خود برای The Taken King، در ماه سپتامبر می باشد.

پس گیمفایی های عزیز باید به یاد داشته باشند که Xur روز بعد منتشر می شود، بنابراین شما بهتر است آن سکه های عجیب را جمع آوری کرده و آماده باش، باشید!

نظر شما در این باره چیست؟ آیا شما نیز از مهیج تر شدن بازی Destiny هیجان زده هستید؟

نظرتان را با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید