Battlefield Hardline در صدر پر فروش ترین بازی های ماه مارس قرار گرفت

۲۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۱

عناوین پر طرفدار Battlefield Hardline و همچنین Bloodborne که به تازگی منتشر شده اند، در آمار NPD ماه مارس رقابت سختی را با هم داشتند و پای به پای هم فروختند و فروختند! بر اساس جدید ترین آمار اعلام شده از سوی NPD، در نهایت عنوان Battlefield Hardline موفق شد با اختلافی اندک، رقیب سرسخت خود یعنی Bloodborne را کنار بزند و بر صدر بایستد. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب بروید.

مدتی است شاهد فروش بیشتر عناوین جدید و به خصوص نسخه های نسل هشتمی هستیم، این در حالی است که NPD گزارش می دهد که میزان فروش نسخه های نسل هفتمی بازی ها به شدت با کاهش رو به رو شده است. البته این امری طبیعی است; چراکه مدتی است بازی های جدید برای این کنسول ها عرضه نمی شوند. این گزارش توسط تحلیل گران NPD اعلام شده است.

آقای Liam Callahan، یکی از آنالیزور های NPD، در این مورد گفت:

در ابتدا فروش فیزیکی نرم افزارها [PS4, Xbox One, Wii U] با 6 درصد کاهش رو به رو شد، اما از مارس 2014 به بعد، فروش خوب نرم افزارها به گونه ای کمک یار فروش کنسول های نسل هفتم شد. به صورتی که نسخه های فیزیکی عنوان های پلتفرم های PS4, Xbox One, Wii U با 52 و نسخه های فیزیکی عناوین پلتفرم PC با 64 درصد افزایش فروش، توانستند خود را خوب بالا بکشند.

اما مارس 2015 زمان کنسول های نسل هشتم بود. در این ماه، کنسول های نسل هشتم موفق شدند نسبت به مارس 2014 حدود 58 درصد [در فروش] پیشرفت کنند. این امر نشانه ای از ” تندرستی ” کنسول های نسل هشتم است!

این واقعا خبر بزرگی است و در صدر جدول پر فروش ترین نرم افزار ها نام عنوان Battlefield Hardline به چشم می خورد. به علاوه عنوان انحصاری کنسول PlayStation 4 یعنی Bloodborne در رده ی دوم قرار دارد. این نشان می دهد که Battlefield Hardline بهترین فروش را بر روی Xbox ONE داشته است. اما در رده ی سوم جدول هم نام عنوان پر آوازه ی راکستار، یعنی Grand Theft Auto V، به چشم می خورد. همچنین، عنوان Call of Duty: Advanced Warfare هم در رده ی پنجم قرار دارد.

در ادامه می توانید لیست پرفروش ترین نرم افزارهای ماه مارس 2015 ( اعلام شده توسط NPD ) را مشاهده کنید:

 

1.) (Battlefield: Hardline (Xbox One, PlayStation 4, 360, PS3, PC

2.) (Bloodborne (PS4

3.) (Grand Theft Auto V (Xbox One, PS4, 360, PS3

4.) (Mario Party 10 (Wii U)

5.) (Call of Duty: Advanced Warfare (PS4, Xbox One, 360, PS3, PC

6.) (MLB 15: The Show (PS4, PS3

7.) (Minecraft (360, PS3, Xbox One, PS4

8.) (NBA 2K15 (PS4, Xbox One, 360, PS3, PC

9.) (Borderlands: The Handsome Collection (PS4, Xbox One

10.) ( Final Fantasy: Type 0 HD (PS4, Xbox One

 

اواخر این هفته بود که سونی خبر از فروش بیش از یک میلیونی عنوان انحصاری خود یعنی Bloodborne داد. شایان ذکر است که نینتندو هم بد کار نکرده است! عنوان Mario Party 10 از کمپانی نینتندو هم موفق شده است حدود 290,000 بفروشد.

نظر شما در این مورد چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید