حالت تصویر به The Order: 1886 خواهد آمد+تریلر

۲۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۱

حالت تصویر قرار است به بازی The Order: 1886 بیاید. این حالت به همراه در جدیدترین پچ این بازی موجود خواهد بود. برای توضیحات و مشاهده تریلر این حالت در ادامه با ما همراه باشید.

حالت تصویر قرار است به بازی The Order: 1886 بیاید. این حالت در بازی های انحصاری پلی استیشن مانند:  The Last of Us Remastered و Infamous: Second Son وجود داشت.

طبق گفته PlayStation Blog، این حالت در جدیدترین پچی که قرار است برای بازی منتشر شود، وجود خواهد داشت.

اگر حالت تصویر را فعال کنید، گزینه Camera Bias در صورت فعال بودن، غیر فعال خواهد شد.

با استفاده از این حالت شما می توانید بازی را در هر کجا که می خواهید، متوقف کرده و در محیطی که در آن هستنید به گردش بپردازید و تنظیماتی مانند: روشنایی، رنگ، نشان دادن شخصیت بازی، نشان دادن دشمنان، نشان دادن دشمنان و شخصیت و … بازی را تغییر داده و تصویری جالب بدست آورید. بعد می توانید از این تصویر خود یک عکس گرفته و آن را به اشتراک بگذارید. حتی تنظیماتی را که اعمال کرده اید در هنگام بازی کردن هم خواهند ماند; یعنی در صورتی که رنگ بازی را به سیاه و سفید تغییر دهید خواهید توانست با رنگ سیاه و سفید مراحل بازی را طی کنید و بخش های سینمایی آن را مشاهده کنید.

بازی The Order: 1886 توسط استودیو Ready at Dawn ساخته شده و در سبک شوتر سوم شخص قرار دارد. انتشار این بازی را شرکت Sony Computer Entertainment بر عهده داشت و این عنوان امسال در ماه فوریه به طور انحصاری برای کنسول PS4 منتشر گردید. داستان این بازی در شهر لندن اتفاق می افتد.

شما را دعوت به دیدن تریلر حالت تصویر می کنیم.

 

[jwplayer mediaid=”217212″]

دانلود تریلر با کیفیت 720p | دانلود با کیفیت 480p

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید