تصاویر، تریلر و اطلاعات جدیدی از Deus Ex : Mankind Divided منتشر شد

۱۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۱

امروز بود که Square Enix به طور رسمی از عنوان جدید خود یعنی Deus Ex : Mankind Divided رونمایی کرد. حال اطلاعات جدید تری از این عنوان منتشر شده است که نشان می دهد با یک عنوان بسیار بزرگ رو به رو خواهیم بود. عنوانی که قرار است مرز های معمول را بشکند و پا را فراتر از حدود عادی قرار دهد.

Adam Jensen قرار است بار دیگر به Xbox One، PS4 و PC باز گردد. استودیو Eidos-Montréal رسما اعلام کرده، که عنوان Deus Ex : Mankind Divided قرار است ادامه ای حماسی بر نسخه ی پیشین این سری یعنی Deus Ex: Human Revolution باشد. این استودیو اعلام کرده است، که عنوان آن ها یکی از بهترین و هیجان انگیز ترین اکشن های نسل جدید خواهد بود. بازی Deus Ex: Human Revolution در سال 2029، یعنی دو سال بعد از حوادث نسخه ی اول و حادثه ی Aug Incident که منجر به مرگ میلیون ها نفر شد، دنبال می شود. در این میان گروه های مختلف در تلاش اند تا با ترفند های روحی و روانی گروه های مختلف جامعه را همسو با خود کنند تا به اهداف خویش دست یابند. Deus Ex : Mankind Divided باز هم داستان Adam Jensen، مامور سابق شرکت فناوری های زیستی، را روایت می کند که باز هم در حال مبارزه با تروریست ها است. Adam Jensen در این نسخه دارای قدرت های بیشتری است که سبب می شود بازیکن کنترل بیشتر و بهتری روی وی داشته باشد. در دنیای بازی، تنش های سیاسی و اجتماعی به اوج خود رسیده است و در این میان Adam Jensen توطئه های روشنی را در گوشه گوشه ی جامعه می یابد و تلاش می کند تا منشا آن را بیابد، امری که احتمالا به یک حماسه منجر خواهد شد.

David Anfossi رئیس استودیو سازنده ی بازی درباره ی این عنوان می گوید :

برای 15 سال، بازی Deus Ex یک نقطه ی مشخص در بحث های موجود در دنیای بازی های رایانه ای و فراتر از حدود عادی وجود داشته است و آنچه که این عنوان را متمایز کرده است روایت موضوعی با تمرکز بر پیشرفت های بیوتکنولوژی پیشرفته و تقویت انسان است. استاندارد هایی که با Deus Ex: Human Revolution آغاز شده بود در Deus Ex : Mankind Divided به اوج خود رسیده است و یک سطح کاملا جدید را نشان می دهد. این نسخه بسیار عمیق تر خواهد بود و یک تجربه ی همه جانبه را به بازیکنان ارایه می دهد که می توانند مهارت های خود را در زمینه های مختلف به چالش بکشند و بر اساس موضوعات واقعی جهان تصمیم گیری کنند.

Deus Ex : Mankind Divided همچنین دارای یک سطح جدید گرافیکی و بصری است و از یک موتور قدرتمند و نسل هشتمی به نام Dawn Engine بهره می برد. همچنین تیم سازنده با AMD نیز همکاری می کند تا بازی بر روی PC کیفیت بیشتری داشته باشد و همچنین مایکروسافت نیز اعلام کرده که این عنوان از DirectX 12 پشتیبانی می کند. تاریخ انتشار این بازی به زودی اعلام خواهد شد. در زیر اولین تریلر سینمایی بازی را می توانید دانلود کنید :

دانلود با کیفیت SD

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت Full HD

همچنین در زیر می توانید تصاویر جدیدی از این عنوان را مشاهده کنید :

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید