گیفت کارت
گیفت کارت

رکوردی جدید برای Call of Duty | حدود 175 میلیون نسخه فروش برای این فرنچایز ثبت شد

۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۵

مسابقات جهانی Call of Duty روز پایانی خود را طی می کند و این در حالی است که دیروز کمپانی Activision اینفوگرافیکی از این سری منتشر کرده است که موارد جالبی در آن نمایش داده می شوند. از جمله اینکه این سری موفق شده است در طول حدود 10 سال بیش از 175 میلیون نسخه از خود را به فروش برساند. همچنین آمار تعداد نارنجک های پرتاب شده هم اعلام شده است. برای دیدن این اینفوگرافیکی و اطلاعات بیشتر، به ادامه مطلب بروید.

با توجه به آمار زیر، در طی 10 سال چیزی حدود 175 میلیون نسخه از فرنچایز Call of Duty به فروش رفته است. حدود ” 100 میلیارد ” مسابقه ی آنلاین برگزار شده و همچنین 300 میلیارد نارنجک در طول بازی ها پرتاب شده اند. به علاوه حدود 579 میلیارد جایزه در این مسابقات، نصیب بازیکنان شده است.

لازم به ذکر است که مسابقات جهانی Call of Duty از 27 تا 29 مارس سال جاری در شهر Los Angeles برگزار شده و امروز آخرین روز خود را سپری می کند. گمانه زنی ها هم درمورد نسخه ی جدید این سری، مدتی است بر سر زبان ها افتاده است.

در ادامه می توانید این تصویر را مشاهده بفرمایید:

175 میلیون نسخه فروش، 100 میلیارد مسابقه ی انجام شده و 300 میلیارد نارنجک پرتاب شده، تنها بخشی از آمار منتشر شده از این فرانچایز می باشد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید